Haanja vald

Etendus Munamäel?

Autor: huviline
Kas sel aastal ka on vallarahval peaproovi võimalik külastada?
1 2 Järgmine » Leitud: 40 tulemit | Kuvab 1-30 tulemit
Autor Tekst
05.09.2010 09:20
Ene
Jah! Tubli!
03.09.2010 22:29
huvitav - huvitav
Ene kirjutas küll, aga eksis kuuga . Peaproov toimus ju 12. 08. mitte 12.07. Võiks tulla küll koju ütlema , kasvõi vallalehe kaudu.Küsimus ikka rohkem selles, et kõik ei pea teadma, muidu pole sosistamine õigustatud. Sisuliselt on see oma üleoleku demonstratsioon:mina tean, sina ei tea.
Võiks juba lasteaiaeast välja kasvada.
25.08.2010 15:23
Huvitav
Ene kirjutas juba 22.07 siin foorumis ju vastuse, millal on tasuta peaproov. Nüüd teavad kõik,kus asjast kirjutada ja targutada, siis ei osanud lugeda???
23.08.2010 23:08
valla inimene
Ega ma nurisegi. Aga pole nagu harjunud midagi enesestmõistetavalt ilma eest saama. Nagu öeldud, jäin rahule, on ju suve jooksul kallimatelgi etendustel käidud. Ja kindlasti polekski peaproovi õhtu kõigile ajaliselt sobinud.
19.08.2010 22:17
valla inimestele
etenduste peaproovid on juba aastaid vallarahvale tasuta olnud. Kus te küll elanud olete? Ega jah, koju ei tule keegi ütlema, et tule nüüd, täna on tasuta.
19.08.2010 22:13
valla inimene
Ei juhtunud ka tasuta peaproovist kuulma, käisin päris etendusel, aga jäin väga rahule. Superhea etendus, piletiraha läks asja ette.
19.08.2010 14:59
Nimi olemas
Teema oli -kas sel aastal saab ka peaproovi näha- ja kuhu seltskond selle laiendas. Nähtust nimetataksegi probleemi laiendamiseks. Peaks õppima ikka probleemis püsima, muidu jama kui palju.Võrumaa üks häda ongi soov lüüa mitu kärbest korraga ja nii jääb asi lahtiseks ja rahvale arusaamatuks .Mina vallaelanikuna ei ole kuulnud midagi tasuta peaproovidest.Sellest sosistatakse, et võõrad teada ei saaks , aga ka omad ei saa teada.Kui peaproov on tasuline , selle määravad esinejad, ja keegi selle Haanja rahva eest kinni maksab , väidetavalt Munamägi, siis tulebki dokumenti kontrollida, mis seal imelikku on ja mitteelanikud ostavad pileti.Asi klaar.Reeglid tuleb kehtestada.
06.08.2010 01:02
Vist on nii,et
Käthlin pakub 2 piletid a` 125.- muidu täispilet a´ 175.-
05.08.2010 19:35
Kätlin
Müüa 2 piletit esietendusele Suurel Munamäel Kalevipeog kuningaks!? kuupäeval 13.08.2010. Hind 250.- (norm 350.-). Piletid asuvad Tallinnas. Helista 56 503 587.
05.08.2010 07:12
Stina
Minu arust on väga tore ,et valla elanikud saavad tasuta käia tornis. Ja kui on probleeme tuleks koheselt pöörduda töötajate poole. Pole mõtet hakata hiljem otsima ja leiutama neid probleeme lihtsalt kadedusest kodus. Aga jaa töötajad võivad rahulikud olla , selliseid inimesi peab ju ka olema.
04.08.2010 18:15
Mari-to jah täpselt ja võibolla
Foorumid ongi selleks,et oma arvamust avaldada,nagu teadagi on Eestis sõnavabadus ja kirjutan mis tahan!Ja mis paska te siin puhute,mingist rahvamajast ja kultuuri ja hariduskomisjonist?Te pole siiamaani aru saanud,et jutt käib konkreetselt Munamäest.Palju õnne olete jälle ühe lolli külajutu valla lasknud!
02.08.2010 14:38
Jah,täpselt!
Kes iganes Sa oled,olen sinuga nõus! See et rahvamaja juhataja koondamise sai ei ole tarvis teisi ylesse ässitada kui ise ei julge rääkima minna ja lahendab asju klatsiga vaid saage kokku ja tehke asi selgeks! Seda on siit juba lausa nõme lugeda!!! Kas siis selleks foorum ongi ,tekib küsimus!?
01.08.2010 18:06
Mis?
Huvitav???
01.08.2010 17:48
võib-olla
peaks Haanja rahvamaja juhataja oma sõbrannadega tegema ühise istumise koos Enega (võib-olla kogu kultuuri- ja hariduskomisjoniga) ja suud omavahel puhtaks rääkima, mitte siin foorumis anonüümsetena mürki pritsima. Saaks ükskord juba asjale lõpp. Kaua võib???
30.07.2010 21:18
Turismitalu perenaine
Huvitav on see, et kuigi meil käib Munamäega pidev koostöö (saadame meie sinna ja nemad meile kliente), ei ole meieni jõudnud ühtegi halba sõna Munamäe torni klienditeenindajate kohta. Muidugi oleneb rõõmus nägu väga sellest, millised on inimese iseloomujooned ja tavapärane käitumine (mõnele tundubki tõsine inimene olevat kuri ja tige, kuigi ta seda üldse polegi). Samuti peab olema igas seisundis viisakas (samas keegi külastajatest ju ei arvesta sellega, kas klienditeenindajat või tema pere on tabanud just tollel hetkel mingisugune õnnetus vms, asendajat aga ei saa kusagilt võtta ja torni ei saa samuti kinni panna), samuti on nii ka meil turismitalus.
Niisamuti võiks iga inimene, eriti need, kes kritiseerivad, mõelda selle peale, kuidas nemad oma tööd teevad ja teistega suhtlevad. Ausalt öeldes ei julge minagi täie nimega kirjutada, sest hiljem saad samasuguse õiendustelaviini kaela nagu on saanud osaks Munamäe rahvale ja tuju ning töötegemisisu on igaveseks kadunud. Kõigil meil on vead!
Lisaks tahaksin ma öelda, et need etenduste peaproovid on justkui kingitus vallarahvale ja teatavasti kingitud hobuse suhu ei vaadata (kuuldavasti pole see ainult teatritegijate lahkus, vaid see tasutatakse teatrile Munamäe vaatetorni rahadega).
Ma loodan, et Munamäe rahval jätkub indu olla ikka rõõmsameelne ja abivalmis ning külastajad (ka oma valla rahvas) suudavad olla mõistvad nii Munamäe klienditeenindajate vastu kui ka Haanja vallavalituse vastu, kes on palju vaeva näinud, et turiste siia meelitada (tänu vallale ja Munamäele elame nii meie oma perega kui ka ülejäänud Haanja vald ära!).
30.07.2010 18:47
Arvan,
et on küllalt juba "poriga loobitud" ja end "väljaelatud lahendage edaspidi asjad kohe ja kohapeal.Olen kindel , et sellest on rohkem abi kui siin!
30.07.2010 17:41
Ene
Aitäh!
Ma justkui tänasin teid vigadele osutamise eest! Närvi minekus on asi kaugel!
Leian, et see siin pole koht,kus probleeme lahendada!
Mina võtan oma tööd väga tõsiselt!
P.S.Koristajad ei tööta meil torni lahtioleku aegadel.
30.07.2010 15:52
Mari
Minu nimi see on ja sündides see mulle anti!Halba reklaami,miks Te seda arvate?Kas siis asi pole nii kuis ma siin räägin ja järelikult kui Te närvi lähete,siis ma ei valeta.Kui nii väga huvitab olen Haanja valla elaniku sugulane ja mul on veel paljugi sugulasi ja tuttavaid kes ka on käinud Suurel Munamäel ja on Teie jaoks turistid!Kas Teie klatsikaaslased polnud mitte koristaja??Vot selline informatsioon tuli minuni ja ma arvan,et minul pole vaja oma sugulases kahelda!!Te võtke oma tööd korralikumalt ja poleks kellelgi pretensioone Teile esitada!Ja mis siis kui ma seda avalikult teen vähemalt teavad seda Teised inimesed ka,kui ma Teile kõrva tulen sosistama,ega sellest midagi ei muutuks!Kena päeva jätku!
30.07.2010 14:52
Ets
Õigust räägite Markus, etendusi tõesti tühjale tribüünile pole tehtud. Aga kui on hea etendus pole kellelgi kahju maksta.
30.07.2010 14:38
Markus
No ja siis? Et tuleb keegi vaatama, kes pole hingekirjas? See siis nii suur mure? Ärge kadetsege, on rahvast jagunud peaproovile ja kõigile etendustele.
30.07.2010 12:49
Etendus Munamäel
Sain kinnituse teatritegijatelt,et peaproov - etendus Haanja valla rahvale toimub 12.augustil 2010 kell 19.00.
30.07.2010 12:24
Lugupeetud Mari!
Tore on kui pööratakse tähelepanu meie vigadele! Suur tänu! Kahjuks on meile sellised näod antud (tuleb välja, et kurjad ja hirmunud) - seda muuta ei saa!
Tahaks väga teada, kus see koht on, kuhu kõik turistid oma muredega koguaeg pöörduvad?! Kahju, et kunagi ei öelda otse! Teen sellest ühe ja ainsa järelduse, et oled kuulanud tõesti KLATSI. Meil pole kunagi tööl kahte piletimüüjat, et kuskil nukataga jutustada, ju on olnud põhjus kui pole hetkel inimest leti taga.
Kaamerad jäädvustavad ka külastajate tegevust!
MARI(pole vist õige nimi), kas teed meile negatiivset reklaami (mis on ka reklaam) või on sul mingi teine tagamõte?
30.07.2010 09:34
Hakastage ometi
Juba 70 aasta eest kirjutas iga külastaja nime raamatusse, need on vist hoiul Võrus muuseumis. Nüüd paluti/kästi ka mul nimi kirjutada "kui olete kodanik". Aga see pilk ei olnud kuri, vaid hirmunud. Inimene on stressis. Kui külastajaid on 50 tuhat aastas, müüakse päevas 260 ja enam piletit, suvel 500-1000. Igas minutis paar tükki. Mõnele müü märke-marke, mõni tahab pikksilma ja selgitust... Lükka tagasi eurod ja latid, vaheta 500-krooniseid... Ja seda arvatavasti miinimumpalga eest. Ei ole ime, kui mõni neist naistest kokku variseb. Võtke ometi midagi ette. Külastajad ei peaks nii pahaselt suhtuma. Eriti siin.
29.07.2010 23:54
mari-enele
Mulle ei meeldi see punkt 2! Mina kuulsin üht arutelu,kas Te selle nimel elategi ja kui ma siia oma nime kirjutan,siis Teil klatsijuttu nädalaks ajaks.MUIDEKS mina kuulsin ka ühte klatsijuttu mida arvatakse Munamäe torni piletimüüjatest,kas nad siis on kadunud ja piletit ei müü ja vahi seal torni juures nagu mingi veidrik.Suures klatsihoos jäeti märkamata,et kliendid ootsid millal piletit osta.Üks asi veel mida olen ka kuulnud mille peale väga paljud on nurisenud ja eriti turistid,et piletimüüjatel on sellised tigedad näod ees,et ei julge midagi küsidagi,hea kui pilet müüakse.Jumalale tänu,et nüüd on Suurel Munamäel KAAMERAD,millest Teie tegevust ka jälgida saab!
29.07.2010 09:23
ka vallaelanik
Ene! Aga Sa ju ei peagi vastama anonüümsetele kommentaaridele. Haanja vald on olemas ka twitterie ja facebookis ja olemas on ka sinu ja torni eiliaadress. Kel vaja valib mõne neist.
Aga, mis anonüümsusesse puutub siis, kui isikutuvastus pole nõutud siin foorumis, miks siis peaks oma nime alla panema??? Ma võin ju suvalise nime kirjutada ja siis on veel hullem, parem siis juba anonüümselt.
28.07.2010 11:39
Ene
Mõned mõtted:
1) Vallaelanikule: olen minagi seda mõelnud!
2) Juhtusin eile kuulma üht arutelu, vestlesid meie valla elanik ja mitte meie valla elanik. Imestasid mõlemad: miks on nii, et mujalt tulnud maksavad sadasid kroone, et tornis käia, pärast tänavad ja on rahul aga Haanja valla inimesed, kes ei maksa sentigi, kritiseerivad ja mõnitavad pealegi.
3) huvitav on see, et küllaltki palju kommenteerivad niinimetatud kaugemalt (ehk teiste valdade) inimesed?
Tavaliselt ei huvita inimesi teise valla probleemid, iseasi kui oled siin elanud, kasvanud või sündinud.
4) kas ikka peaksime vastama neile anonüümsetele kommenteerijatele (kaasaarvatud Suure Munamäe kohta käivaid)???
28.07.2010 11:01
vallaelanik
minu arust võiks ka meil olla ikka pilet, kasvõi sümboolne 10 või 25 kr. Pole tasuta lõunaid!
27.07.2010 18:23
külastajamuhk
Vaatetornis on hästi tore käia. Töötajad on alati vastutulelikud ja kui ikka ise neile naeratad, siis ei jää suhtlus vastunaeratuseta. Kuidas see oli, et kuidas muhk mäele, nõnda mägi muhule? :)

Kioskid on ka vahvad ja kui 2/3 neist töötab, siis pole ju vaja nuriseda. Vaevalt seal pikad järjekorrad on, et jaole saada.

Hea etenduse eest ei tohiks aga kurb olla natuke välja käia. Eelmine aasta oli näiteks väga tore.
27.07.2010 17:20
Helga
Ohhh jummal.kuna küll inimesed lõpetavad üksteise õgimise !!!Seda on lausa nõme lugeda siit kui õelad ikka võivad inimesed olla!Lõpetage see torkimine ja nägelemine egas munamäe rahval kh kerge pole ja nautige parem suve!!!
27.07.2010 12:38
Ene
Infokioskeid on tornis 3 : üks kohvikus ja üks torni piletimüügi juures. Nendega pole siiani probleeme olnud.

Kommenteeri

Kood
Uuenda kontrollkoodi