Haanja vald

Foorumi vajalikkus

Autor: VALLAKODANIK
Tere,
Olen eemalelav vallakodanik. Tekkis vaba hetk ja lõin oma veebibrauserisse härdustundest sisse aadressi www.haanja.ee. Ohoo ka foorum-- ja mida ma näen. ca paarkümmend aastat tagasi käis sama jutt poe nurgataga, piiapukil, samuti tulie ette, et kaks-kolm mutikest kokku saades teineteisega poolsosinal arvamust avaldasid-lõpetdades jutt "är sa kellgile öelgu...". Praegu aga kohaliku omavalitsuse kodulehel võimalus anonüümselt sõimu võimalus.
Iseenesest on ju vana tuntud tõde, et kui inimene on välja ölnud miskit siis ta muutub rahulikuks, kuid siin lausa tegemist isiklike solvangutega... TEEN VALLAVALITSUSELE ETTEPANEKU FOORUM SULGEDA, kui külarahvas tahab oma arvamusi avaldada siis tehku foorum.
HÄBI ON ET KODUVALLA LEHEL ON kollase kommertslehe kommentaarium loodud.

p.s. variant oleks ka, et kasutajaks saaks registreerida ID kaardiga.
Autor Tekst
18.11.2010 08:43
Hmm
Tegelikult oleks abi juba sellest, kui postitajad peaks end registreerima (kasvõi varjunimega). Siis tuleks ehk rohkem asjalikku juttu ja on näha, kas jutt tuleb ühest või mitmest kohast. Muidu on foorum ju vajalik, ja nagu troll ütles - inimesed saavad siin arvamust avaldada.
11.11.2010 07:01
troll
anonüümsus on hea minu arust. mis sellest halba on kui inimesed oma arvamust avaldavad

Kommenteeri

Kood
Uuenda kontrollkoodi