Foorum

Haanja valla jaanituli

Autor: Külaline
Olles perega puhkamas Rõuges, otsustasime osa võtta Haanja valla jaanitulest. Pidu oli väga tore ja lastel oli lõbu laialt. Siinkohal tahangi tänada tublisid peo korraldajaid ning usinaid esinejaid.
Kirjutama ajendas mind üks kummaline olukord. Suhteliseslt peo algul sättis mingi ansambel lavale oma tehnikat ning mõne tunni möödudes panid nad oma pillid kotti! Meie perel tekkis kohe küsimus: mis toimub? Lähemalt uurides selgus, et eelpool mainitud ansambel (Rogosi bänd) oli kutsutud mängima kuid selleks võimalust ei antud. Seda kuuldes, olime täiesti sõnatud- bänd kutsutakse kohale ja ei anta võimalust esineda! Minu, kui pealtvaataja, silmis oleks võinud olemata olla üks etendus (kus väga palju kokutati) ning ka need prouad, kes laulsid, oleks võinud esineda ainult korra. Kuigi meie olime täiesti võõrad sellel peol, siis meie perel oli küll väga piinlik selle vahejuhtumi pärast eelpool mainitud bändi ees. Ning armsad peo korraldajad, mõelge mida tunnevad selle bändi liikmed ja kuidas nemad ennast tunda võisid sellel momendil. Ma usun, et kindlasti oli seal inimesi, kes on meie perega samal arvamusel ja kellele oleks meeldinud kuulata ühe tavalise kohaliku bändi esitust.
Ja on üks pisiasi veel, mis silma riivas. Kui esines hr Kuslap, siis ta pidi KORDUVALT näitama helitehnikule, et muusika on liiga vali. Ja tõesti, istudes kuskil keskel, oli kuulda kuidas bassid üle peksid.
See oli väike tähelepanek peo korraldajatele järgmisteks üritusteks. Loodan, et minu tähelepanekud ei solvanud kedagi.
Kaunist suve kogu Haanja valla rahvale!
Autor Tekst
29.06.2012 00:53
piduline
Tegelikult oli väga tore ja väga hästi organiseeritud pidu. Tõepoolest kõik sujus. Minuga samasugust arvamust on avaldanud väga paljud inimesed, nii lähedalt kui kaugelt tulnud. Suur-suur aitäh korraldajatele!
Ps: Tahaks, et ka Plaani heinaniitmisepäeva traditsioon ikka kestaks!
28.06.2012 21:12
Sirje Pärnapuu
Tänan osalemast meie peol ja aitäh kommentaaride ja tähelepanekute eest! Tegelikult ongi pooled bändi liikmed korraldusmeeskonnast. Bänd oli valmis mängima pärast kohalike taidlust ning enne maailmarändur Marko esinemist. Kuna Marko Matvere lõpetas Pärnus esinemise kell 20.00, siis oli väike võimalus, et VLÜ ei jõua kella 23.30ks kohale ja selleks puhuks oligi kohalik ansambel, aga kuna kõik sujus imehästi, siis jäi meie esinemine ära. Eelmisel aastal tantsutas jaanitulelisi Rogosi bänd (ja ka paljudel peoõhtutel), seega andsin võimaluse esinemiseks just näitedaamidele.
Korraldajana tunnen suurt rõõmu oma inimeste üle!
Veelkord suur tänu tähelepanekute eest ja päikselist suve!

Kommenteeri


Kood
Uuenda kontrollkoodi