Haanja vald

Haanja valla probleemid.

Autor: Anne
Tere,
Probleemid.
1.Miks tõstetakse vee hinda,kui vesi on ebakvaliteetne inimese jaoks?
2.Haanjas on Eesti suurim turismiobjekt Munamägi,pidevalt räägitakse,et vallal pole raha.Vallal peaks raha olema küll,kui selline turismiobjekt on,ei peaks ju inimesi koorima pidevalt.Miks Munamäe rahadest mingit kasu pole Haanja vallale?
3.Miks vallandatakse inimesi keda esialgu polekski nii tähtis vallandada,vaid tuleks vallandada Munamäe töölised kui seal mingit tõmbenumbrit pole ja inimesed sinna minna ei taha?See on valla ja inimeste huvides,et turistid ikka seal käia tahaks.Ei peaks inimesed kõik kinni maksma ja Munamäel istutakse niisama!
4.Munamägi võiks teenida ka raha vallale ja päästa koormust mis inimestele kaela surutakse!Ettepanek!Vahetage juhtkond nooremate ja aktiivsemate vastu välja!

Paluksin vastata oma küsimustele!
Lugupidamisega
Anne
Autor Tekst
17.10.2010 22:25
Liina
Hei! Olen noor ja veel Haanja valla kodanik (kuigi seda foorumit lugedes tahaksin seda mitte olla). Minu küsimused oleksid järgmised:
1. Millega te seal Munamäel siis rahul pole? Minu teada on Ene mitmete Haanja vallas toimuvate ja populaarsemate ürituste taga. Kas te tahate, et te neid üritusi enam ei toimuks või soovite neid ise korraldada?
2. Munamägi teenibki raha vallale. Mis te arvate, et see läheb kuhugi mujale? Helistage härra Gotmansile ja küsige, mis selle tohutu rahaga tehakse. Arvestades muidugi foorumis kõnelejaid, siis teie arvates läheb see tornitöötajate taskusse. Uurige ka Munamäe töötajate palganumbreid.
3. Kes on Haanja vallas mõttetult vallandatud isik?
4. Miks tõstetakse leiva hinda? Leib pidavat ju vähki tekitama.

Munamäe töötajatel soovitan ma siin foorumis mitte üldse sõna võtta (ei kaitseks ega rünnakuks). Avalikult on kõik numbrid väljas, teid saadakse ka teisiti kätte.
Foorumi külastajatele külma närvi ja oskust ignoreerida. Samuti olla julged ja otse öelda, sest Haanja ei ole ju nii kuradi suur, et inimesi isiklikult kätte ei saaks. Ja Munamäe töötajatega on eriti kerge: torn on avatud, ronige mäkke (helistades saate isegi sõita üles) ja rääkige oma mured ära.

Päikest! =)
14.10.2010 01:36
naaberkülast
Mitte millestki ei saa aru. Ma küll käin oma tuttavatega tornis, mis seal siis häda on või mis seal siis niiväga olema peaks?
14.10.2010 01:28
Miks Te Annet solvate?
Tahaksin kohe huviga teada,miks Anne peaks huvituma haanja vee hinna tõstmises?Miks Te kõiki A..e peate?Mina olen täiesti nõus Annega,see munamäe probleem on pidevalt üleval ja täiesti reaalne ettepanek on Annel selle otseses mõttes jama lõpetamiseks!Keegi ei julge tõesti sinna oma tuttavaidki tuua,tänu ebameeldivale teenindusele ja igavusele mis sind seal tornis ootab!Mina ka ei käi seal ja olen palju õnnelikum,pigem viin oma tuttavad naabervalda!Tornitöötajad Te ise risustate seda foorumit ja selle ettepaneku peale võik tõesti keegi midagi liigutada,hakkaks asjad arenema ka äkki!
11.10.2010 00:03
Ene
Just, tubli Anne!
10.10.2010 17:02
kulla Anneke!
Parem oleks kui sa ikka oma nime alt kirjutaksid. Noh kaks tähte läkski trükkimisel valesti A..e. Saa juba üle. Probleem pole vallas, vaid sul on otsene probleem Enega. Seega mina torni ja räägi suu puhtaks. Mis sa siin foorumit risustad.

Kommenteeri

Kood
Uuenda kontrollkoodi