Haanja vald

Heakorrast

Autor: Mann
Avaks siis uue teema- heakorrast vallas. Heinaniitmisest ja bussijaamadest jms. Aga tore oleks, kui avaldaksime omma mõtteid viisakas vormis, ilma solvamiste ja ärapanemisteta. Kirjutagem sellest, mis hästi, ja sellestki, mis silma ja südant riivab.
Autor Tekst
22.09.2010 11:20
Haanjas
on bussipeatuse posti küljes prügikast, aga bussilt tulev inimene viskab pileti ikka maha
21.09.2010 19:23
Pepe
Ühegi bussijaama läheduses pole prügikaste. Miks? Heameelega korjaks möödaminnes mõne maas vedeleva paberi üles, aga kotti või taskusse ju ei hakka toppima.
15.09.2010 13:10
Tiugu
Bussijaamade ümbrus on meil tõesti rõve. Aga sõitsin bussiga Tartusse ja imestasin, kui puhas oli näiteks Kambja bussipeatuses. Ehk tuleks nõu küsida, kuidas neil see õnnestub. Ei peaks küll nii olema, et mingi seltskond saab/tohib karistamatult lagastada.
09.08.2010 22:47
Loone
Puhas? Ja hooldatud? No ma ei tea, selline väide teeb küll sõnatuks. Kohe midagi ei oska enam öelda.
06.08.2010 08:24
Ei tea
Mis bussijaamadest jutt käib? Haanjas on puhas, Ruusmäel on puhas ja hooldatud, saab minna vihmavarju... Arhitektuur ei ole nii moodne, aga mulle kõlbab.
05.08.2010 23:14
Loone
Just, olen mõelnud sedasama, milleks need prügised ja ligased putkad on. Bussiootaja ei saa ju sinna vihmavarju minna, rõve on. Kaotame need kohad ära! Suvalised peatused kusagil maanteede ääres on ju puhtad, miks peaks asulates olema taolised "peldikud".
05.08.2010 23:10
teekäija
Aga bussijaamad on küll vääga koledad!!! Mida sellega küll ette võtta? Sellisel kujul pole neid küll vaja, kui me ei suuda seal korda hoida, tuleks need putkad maha lõhkuda, minema vedada, vähemalt ei tule sinna siis suvalised istuma. Sest vaevalt nüüd bussi ootajad üksi selle kaose on tekitanud.
30.07.2010 15:56
Jah :)
Hoiame ise oma kodukoha puhtana ja õpetame oma lastele sedasama!
30.07.2010 14:35
Minni
Nõus eelmisega, omalt poolt veel, et hoidkem oma lastel silma peal, selgitagem, et pole vaja tiiki rämpsu loopida, sildade piirdeid kangutada jne. Selgitagem, ja kontrolligem!
30.07.2010 14:32
ruusmäelane, vea parandus
...pole ta kunagi nii kena olnudki. Juhtus näpukas.
30.07.2010 14:27
ruusmäelane
Võtsin ka ette ja kõndisin meie pargi läbi, minu meelest on niitmine tiptop. Alumine, laululavaesine ala, on konarlik ja porisevõitu, aga see pole ju niitmisest olenev.
Ka maanteelt vaadates on park kena, pole ta kunagi nii kena polnudki. Kulla niitmise teostaja, ära pane tähele, keegi siin foorumis lihtsalt ajab kiusu.
Teisel pool maanteed on aga paras songermaa, aga ma ei tea, kes seda peaks korrastama.
30.07.2010 12:28
Selge
Aerosoolpakend, mitte aerosoola pakend!
28.07.2010 18:03
küsimusele
aerosoolpakendid on putukatõrjevahenditel, deodorantidel ja muudel vedelikel, mida pihustatakse
28.07.2010 12:15
Küsimus
olen vist ajast maas: Mis asi on aerosool?
17.07.2010 21:55
Mis teha?
Tühje aerosoola pakendeid on nii palju, et enam ei mahu peldikumulgust alla pessä. Kas neid ostetakse tagasi või saab poes ära anda või poe juurde tühja konteinerisse (kui niisugune ilmub)? Haanjast ei ole linn küll kaugel, aga seal peab nende eest maksma. Andke nõu.
17.07.2010 17:14
kaugemalt
Sõidan vahel ka läbi Rogosi ja olen viimasel ajal just vaadanud, et teil seal tunduvalt kenamaks läinud.Samuti on ka Haanjas keskus viimastel aastatel väga palju muutunud. Võiks isegi öelda (vähemalt eemalt vaatajale tundub) nii, et Haanja valla keskused on nägusad. Kiidan tublit tegijat ja kritiseerijatel on kindlasti oma kodud veel ilusamad
16.07.2010 11:43
kodune
Kõik algab kodunt... Kui kodune kasvatus on selline, et ei ole väärtustatud hästi tehtud tööd, mis seal siis tahta.
14.07.2010 19:37
elanik
j kullake, ei ole asi selles, et haanjakad niidavad, vaid selles, et töö tehakse mittekvaliteetselt. Kas on tõesti nii keeruline ja füüsiliselt üle jõu käiv trimmeriga natuke kohendada neid kohti, kuhu traktor ligi ei pääse. Veel kord mainin meeldetuletuseks need kohad - postide ümber, põõsaste ja puude alune. Vaadake seda nn kooliaia väljanägemist - keskelt on pügatud, ääred niitmata.
13.07.2010 17:05
j
sry, aga tegelt ajab küll koguaeg närvi kui teed midagi olenemata sellest kui hästi seda teed ei sobi see teile.
ma ei tea kas vimm on selles, et haanjakad niidavad või mis siis muu. vaatasin vanu pilte haanja kooli koduleheküljelt ja mina küll ei ütleks, et enne praeguseid tegijaid niitis see mees paremini. Aga see on ainult minu arvamus.
11.07.2010 20:42
mina
teen oma tööd ja teen seda hästi ja tahan, et ka Sina seda teeksid!
10.07.2010 13:46
yuyu
no mine tee sis ise paremini ja küsi palka..teise arust on hästi tehtud
10.07.2010 01:46
kus
see hekk seal veel on??
09.07.2010 21:36
miks
makstakse halvasti tehtud töö eest palka?
09.07.2010 20:37
erfergte
sa krdi....mine niida ise kui tahad mai saa aru mida sa hädaldad siin.mine ja tee palun kui ei meeldi.nt meie jaoks oli hästi niidetud.ja keegi ei keela sul niita ise kui sinu jaoks on halvasti niidetud...
08.07.2010 20:41
elanik
Täna vurasid niidukid taas Ruusmäel ja üldmuljel pole vigagi, aga miks ei võiks postide ümbert, heki ja põõsaste alt trimmeriga niita. Nõgesepuhmad on hekiga ühekõrgused ( Luutsniku poole mineva tee ääres ). Ja veel, kes peab niitma staadioni kaldaid? Varsti võtab võsa võimust.
04.07.2010 00:01
Tiugu
Bussijaamad on tõesti koledad, isegi asulates. Asulates isegi hullemad veel, seal lõhkujaid rohkem. Prügikaste muidugi ka pole näha.
03.07.2010 21:33
kord
on parem enamasti asutuste ümbruses, aga eravaldused jätavad üsna tihti kurva pildi. Aga kes üldse peab korrastama bussijaamasid? Need on tõesti nagu mingid viha väljavalamise kohad, ära lõhutud ja räämas.

Kommenteeri

Kood
Uuenda kontrollkoodi