Haanja vald

Kooli koduleht

Autor: Marje
Miks on uus koduleht nii tuim ja igav? Ängistav tumepruun värv, ei ühtki elustavat pildikest, ...
Tekkis veel küsimus, miks peavad lapsed jooksupealt sööma: Haanjas napilt 15 min, Ruusmäel justkui söögivahetundi polegi. 10-15 minutiga mõni I klassi lapseke ei saa veel võileibagi valmis tehtud. Sellest on aastaid räägitud, et peaks olema piisavalt aega söömiseks, pärast ka vähemalt 5 min hingetõmbeks. Oleks hea meel, kui see viga parandataks.
Autor Tekst
03.09.2010 14:50
Ekslapsevanem
Jõudu ja tervist kõigile Haanjamaa õpetajatele!
Tore, et siin anti vihje kooli kodulehele, minagi vaatasin uut ja mulle meeldib igal juhul rohkem kui eelmine. Küll tulevad sinnagi ilustavad pildid üritustest ja ettevõtmistest. Võib ju olla, et iga inimesel on oma lemmik värv! Pruun on hea vanade ürikute ja teaduse värv : väga hästi sobib!
03.09.2010 14:33
Marje
No tore, kuigi ka õppetund oli vanasti püha ja puutumatu. Aga busside aegasid peaks vallavalitsuse abiga saama ka sättida.
02.09.2010 17:07
Evi
Ilu pidavat vaataja silmades ja mulle meeldib meie kooli koduleht nüüd palju rohkem kui enne. Haanjas on 1.-4. kl söögivahetund just nii pikk, kui õpilased söövad (u 20 min) ja seda 4.tunni arvelt. Keskastme õpilased jõuavad 15 minutiga suurepäraselt hakkama. Tulge vaatama, kui ruttu söökla tühjeneb. Viimased sööjad on rohkem suhtlemise pärast viimased, mitte et nad ei jõuaks ära süüa. Aga Ruusmäel on ju 3. vahetund 20-minutiline. Palun vaadake kodulehel on nii ka kirjas. Ja ükski õpetaja pole pahandanud, kui õpilane jääb peale söömist tundi hiljaks. Vahetundi pikendada pole võimalik, kuna päev on niigi pikk ja sõltume transpordist. Pealegi õpilased tahavad peale tunde ka koolis midagi huvitavat ette võtta.
Edaspidi palun pöörduda kooli puudutavates küüsimustes otse kooli poole. Kontaktid on kirjas kodulehel.
evi@haanjapk.edu.ee

Kommenteeri


Kood
Uuenda kontrollkoodi