Haanja vald
Autor: Mann
Koolil nüüd uus vorm ja uus nimi, millal tuleb konkurss direktori ametikohale? Seadus ju nõuab!
Autor Tekst
24.03.2017 19:55
autohitiqr
удалите,пожалуйста! <a href=http://www.autohits.by/>.</a>

s.h.i.nami.nsk2.015@gmail.com
24.06.2011 21:27
küsimus?-le
ka õpetajate lehes oli kuulutus. Töööotsija leiab otsitu igalt poolt üles. Konkurss oli kõigile avalik. Keegi ei too putru lauale, ikka ise peab muretsema.
24.06.2011 12:49
Tiuks
Kooli kodulehel on info juba üsna kaua aega, vt vabad töökohad. Seal on veel muud ka.
22.06.2011 21:57
Küsimus?
Kas ma peaksin iga õppeaasta lõpus või alguses helistama: vabandust, kas teil on äkki mõni vaba koht tekkinud, millele saaksin konkureerida?
Ok, kummas külas kool asub, pole vahet-üks nimi ju, aga küsimus oli pigem selles, et miks ei võinud seda konkurssi siia kodulehele üles riputada? Äkki oleks keegi 1000+x elanikust vastava haridusega olnud ja soovinud kandideerida, aga noh turismitöötajad- meie valla elanikud teise valda tööle ja teiste valdade elanikud meie valda tööle. Eriti soositud on need, kel pole mingeid sidemeid Haanjamaaga, siis ei hakka liigselt intrigeerima.
22.06.2011 11:18
küsimusele
palun helista kooli direktorile ja sa saad teada
21.06.2011 11:51
Küsimus?
Ma ütleks, et need uudised on pisut poolikud siin kodulehel. Miks ei ole kodulehel üleval, et Haanja-Ruusmäe Põhikool otsis 15. juunini 1-3 klassi õpetajat, Vene keele õpetajat ja poiste ning tüdrukute käsitööõpetajat? Huvitav kummale poole neid üldse otsiti? Ja võime kihla vedada, et vähemalt mingile ametikohale tuleb kellegi tuttav a´la Pärnust. Kõike head soovides.
14.06.2011 23:28
eelmisele
kas see on areng?
14.06.2011 18:58
kuidas
ei toimu kooli elus arengut? Seda on arendatud juba 2000. aastast peale, kui tekkis ühine Haanja - Ruusmäe põhikool, siis aastal 2007 lõpetati põhihariduse andmine Ruusmäe koolihoones, lühikest aega oli Ruusmäel 6 klassi ja möödunud sügisest ainult 4 klassi. Areng on olnud hüppeline.
13.06.2011 18:59
Valla elanik
Kooli nime muutus oli ka minu jaoks just mitte kõige meeldivam, et kooli nimest kadus ära Ruusmäe ja nagu väideti, tehti nimi valla järgi, mitte asukoha järgi.
Aga kui ikkagi kooli elus arengut ei toimu siis pole ju nagu oluline, mis nimi on, sest ega nimi ju kooli arengut muuda.
Kuigi jah olen nõus, et rahva otsust võiks ka küsida vallale nii tähtsates asjades.
Võib ju jääda arvamus, et midagi peaks nagu ridade vahelt lugema.

Ilusat suve soovides,
Valla elanik
12.06.2011 23:31
Mis
sa nukrutsed? Ei arvestatud kooli nime muutmisel rahvaga, miks peaks seda tehtama direktori valimisel?
12.06.2011 20:50
Valla elanik
Nagu nüüd siis selgus, on Haanja vallavalitsus teinud otsuse, et pole vaja teha uut kanditatuuri direktori ametikohale. Mina, kui selles vallas elav isik olen selles tohutult pettunud, et siin ei arvestatud vallas elavate inimestega, kelle lapsed peaksid minema või juba käiva Haanja-Ruusmäe kooli (või mis selle asutuse nimi nüüd siis ka ei ole).
Kuidas küll saavad nii tähtsa otsuse teha ainult viis inimest. NÖRDIMUS MEELETU

Parimat soovides,
Valla elanik
10.06.2011 00:08
Justin
Nõus. See ei tähenda muidugi, et praegune direktor ei tohiks kandideerida. Loodetavasti suudaks ta konkursil kõige arukama visiooniga välja tulla.
09.06.2011 10:42
Valla elanik
Olen ka ise veendunud, et kindlasti on direktori kohale kandideerijadid. Ja ka arvamusel, et ka kooli elus peab toimuma pidev areng, sest kool, kus jagatakse haridust ei tohiks kohe kindlasti tammuda ühel kohal. Just sellepärast oleks minu arust vaja teha kanditatuur direktori ametikohale.

Parimat soovides,
Valla elanik
08.06.2011 10:34
eelmisele
tegelikult luuakse ju päris uus asutus ja igati seadusekohane on direktori ametikoha täitmiseks konkursi väljakuulutamine. Kindlasti oleks ka kandideerijaid
08.06.2011 09:31
Valla elanik
Missos ilmselt vallavalitsus otsustas nii, et konkurss tuleb pidada. See on minu arust vallavalitsuse otsustada, kas konkurss toimub või mitte.
Arvan endiselt, et peaks toimuma konkurss. Meie, kui valla elanike arvamus peaks siin küll üsna olulise tähtsusega olema.
Mõnistes on ilmselt koruptsioon. Seal pole vaja seaduses jäge ajada. Keskharidusega koolijuhiks ..... see on midagi uut.

Ilusat päeva soovides,
Valla elanik
07.06.2011 15:24
veel huvitavam
Mõnistes polnud mingit konkurssi. Kooli juhib keskharidusega mees. Tahaks teada, millise seaduse järgi?
06.06.2011 21:57
eelmisele
igati asjalik kommentaar! Huvitav, mis seadusi järgis Misso vald, seal muudeti kooli nimi ja toimus küll konkurss direktori ametikohale?
06.06.2011 08:17
valla elanik
Seadus minu teadmist mööda konkurrsi ei nõua. Aga valla elanikuna oleks minu suur soov, et konkurs vastavale ametikohale ikka toimuks. See motiveeriks koha soojendajat ka oma tööd innukamalt ja pädevamalt tegema. Muidu jookseb palk lihtsalt taskusse suuremate pingutusteta.

Päikest Teile,
Valla elanik
05.06.2011 20:18
miks
konkurssi vaja on?
03.06.2011 23:47
kas
on juba otsustatud ja millal siis?
03.06.2011 01:20
Sest
nii vallavalitsus otsustas
02.06.2011 23:45
endine
miks ei tule konkurssi?
31.05.2011 08:40
Mikk
Kõik ei pea koosolekutel käima ja alati pole see ka töö tõttu võimalik. On ka muid teabevahendeid.
30.05.2011 17:22
Mikule
tuleb ikka koosolekutele kohale tulla kus neist asjust täpsemalt räägiti
29.05.2011 22:37
Mikk
Ei tule mingit konkurssi ja ma ei saa küll aru mis head sellest ühinemisest. Kas keegi oskaks välja tuua mõne põhjuse, milleks seda tehti

Kommenteeri

Kood
Uuenda kontrollkoodi