Haanja vald

Kuidas võetakse töölisi lasteaeda!???

Autor: Eurooplane
Tere!
Mind huvitab väga kuidas võetakse juurde Haanja Vallas lasteaeda töölisi. Juures on nn koristaja-abikasvataja , aga avalikku teavaet sellekohta pole küll olnud kuskiltki võimalik lugeda,et konkureerida.Kas nüüd otsustsvad siis kasvatajad ise ,keda võtta ja keda mitte!? Miks oli see nii maha vaikitud?Vald oleks ju võinud mõelda et isegi see 0.4 kohta oleks mõnele töötule palju suuremaks abiks olnud kui sellele kel on juba kindel töökoht olemas.Ärge mõelge et kirjutan seda kadedusest,ei! Minul on aastaid juba kindel töökoht olnud ja see on ka edaspidi.Lihtsalt kahju on neist kes oleks ka võimaluse teenida saanud ja oma lastele midagi selle arvelt lubada saanud!
Autor Tekst
29.08.2013 07:56
Kohalik
On ka lasteaia personal ilusti kirjas ka kooli kodulehel. Vaadake lasteaia rubriigist.
11.11.2010 06:49
troll
ma arvan et töölisi võetakse lasteaeda tööle onupojapoliitika alusel
27.10.2010 22:43
võõras
eelmine lugu nats segane...
27.10.2010 11:08
Tiina Hein
See, kes näeb lasteaia juhatajas pessimismi on minu arust ikka ise pigem negatiivne ja pessimistlik. Minu arust on kogu lasteaia kollektiiv väga sõbralik ja alati lahendusi pakkuv. Minu kõik lapsed on lasteaia selle kollektiivi ajal väga hea meelega lasteaeda läinud ja kuna mul on võrdlusmoment teiste kollektiividega siinses lasteaias olemas, siis pigem praegune on küll positiivne, kui negatiivne, aga mõnedele lihtsalt meeldib pidevalt vigu otsida ja viriseda, aga edu siis ka neile.
22.09.2010 10:13
Ülle Isak Haanja Lasteaia direktor
Kõigepealt selgitan, et 1. septembrist nimetatakse Koolieelse lasteasutuse seaduse järgi lasteaia juhatajat direktoriks.
Personali valib lasteaeda asutuse juht. Varasema kütja-koristaja koha asemel loodi lasteaeda õpetaja abi koht 0,4 koormusega. See ametikoht ei nõua töölevõtmisel konkurssi.Õpetaja abi tööülesannete hulka kuulub õpetaja abistamine töös lastega ja ruumide koristamine. Töötajat valides pidasin silmas inimese sobivust tööks lastega, tööülesannete täitmise võimekust ja sobivust töökaaslastega. Siiani pole ma oma valikut kahetsenud.
Lasteaed on oma kodulehe loomisele mõelnud ja see on ka meie arengukavas. Lahenduseks saab koolidirektori pakkumine kasutada kooli kodulehte. Seal saame esitada andmed lasteaia kohta.
Ma ei arva, et meie vald on vaene ja halb, kahju, kui kellelegi jäi selline mulje.
20.09.2010 16:20
to vingatsid
Pessimism on olnud nii lastevanemate kui ka laste koosviibimistel. Valla allasutuse juht ei peaks rääkima kui vaene ja halb on meie vald, laste lõpupeol.
15.09.2010 22:00
to Realist
Võib peeglisse vaadata, aga sellest töökohti ei teki ja imesid ei juhtu, ääremaastumine on aga küll riigi poliitika tagajärg. Püüdkem siiski vastu pidada, kurjaks muutumine ei aita, on vaid iseendale koormav.
15.09.2010 21:55
emme
Ei ole küll märganud, et juhataja pessimismi käes vaevleks ega tunne ka ühtki vingatsit. Igal hommikul võetakse mind lapsega rõõmsalt vastu ja õhtulgi valitseb rõõmus ning rahulik meeleolu. Üks päikseline koht see lasteaed.
15.09.2010 21:37
Mis
põhjustab lasteaia juhataja pessimismi? Selle peab kiiremas korras kindlaks tegema ja välja juurima, sest kuidas peavad kasvatajad suutma oma tööd teha ja lapsevanemad vastu pidama?
15.09.2010 16:16
vingatsid
tuleks lasteaiast välja vahetada. Isegi juhataja suudab lapsevanematesse ainult pessimismi istutada.
15.09.2010 14:05
Realist
Ma ei ole ei riigi ega valla patrioot aga Igas asjas ei maksa nüüd valda ja riiki südistada - eelkõige oma saamatuses. Peeglisse tuleb vaadata kallid inimesed, peeglisse. Keda te seal näete - iseennast.
15.09.2010 13:04
oh!
Seda töökest on ikka nii vähe leida, et kui keegi mingigi töö leiab, ollakse karjaga kallal. Aga mis parata, tegelikult on see riigi juhtimise valdkond...
04.09.2010 09:30
JH!
Tundub et Haanja Vallas on kõik võimalik,rääkimata lasteaiast!!!
03.09.2010 21:44
Eurooplasele
Koristaja koht ei käigi konkureerimise alla. Nii et tere tulemast Euroopasse!
03.09.2010 14:12
lasteaiast
miks pole kusagil andmeid lasteaedade personali kohta? Kooli kodulehel on ilusti kõik kirjas kogu pedagoogiline kollektiiv ja abipersonal, kas lasteaedade personal on saladus???

Kommenteeri

Kood
Uuenda kontrollkoodi