Foorum

Laste laulupäev Ruusmäel

Autor: Külaline
Toreda elamuse eest suur tänu kõigile laulusõpradele Missost, Haanjast ja Ruusmäelt. Kuigi valiti välja ka parimad, polnud peamine võistlus, vaid laste laululust. Aitäh Sirjele, Edithile, Annele ja Mairele!
Ja kunagisele ideeautorile Aimele! Mitmes ühine laulupäev see tänavu juba oligi?
Autor Tekst
23.03.2013 20:57
Külaline, kes teemat alustas
Huvitav, ma ei märganud küll, et mõni nn põngerjas oleks eriti seganud. Ja istusin just saali keskel. Igati tore oli, see, et mõni väiksem laps häälitses, no mis sellest siis ikka, esinejaid oli kenasti kuulda.
16.03.2013 20:45
eelmisele
Endiselt küsin: "Kas Teid täiskasvanute köhimine, nuuskamine ei häirinud?"

Ja kas Te juhtisite ka kontserdil olles "ebapädevate" vanemate tähelepanu, kuidas lapsed peaksid käituma või loodate korda luua foorumis siunates?

Kuri tädi mõjub nii mõnelegi lapsele ehmatavalt. Äkki oleks aidanud?
16.03.2013 15:44
laulupäev ( või mis iganes muu kontsert,)
on JUST see koht, kus lapsed võiksid tutvust teha kultuurse käitumisega, mis seisneb selles, et esinejaid ja kuulajaid ei segata. Trallimiseks on väga lahedad suvised väliüritused. Aga laulupäeval esinenud lapsed olid tublid ja kiitus neile ning nende õpetajatele.Aitäh!
15.03.2013 22:41
to nõustun
Keegi on liialt palju Delfit lugenud. Ise kontserdil ei olnud, aga vaevalt seal esines ka Tanel Padar.
Laulupäev on just see koht kuhu võiksid vanemad oma "põngerjad" viia, et teha tutvust kultuuriga. Äkki tekib tulevikus tahtmine ka laulda ja lavale?
Ps. Uudishimust "Kas täiskavanud ei köhinud või ei nuusanud nina?" Või lihtsalt kõrv liialt harjunud sellega, et ei pane enam tähele?
15.03.2013 10:00
külaline
kas te ise ei ole kunagi laps olnud
15.03.2013 08:27
nõustun
eelmise kommenteerijaga - laulupäev oli armas, kodune ja elamusi pakkuv. Kuid meele tegi kurvaks mõne lapsevanema suhtumine, kes tõi oma põngerja(d) kaasa kontserdi ajal möllama ja käratsema. Võiksite kultuurijuhiga kokku leppida mingi kellaaja ja oma lapsukesed kultuurimaja saali jooksma ja kilkama tuua.

Kommenteeri


Kood
Uuenda kontrollkoodi