Haanja vald
Autor: Ruttar
Tuleb välja et ka see aasta tuleb ikka lumi maha ja seoses sellega pole enam kaugel aeg kui tuleb hakkata teid lükkama. Kunas olen ka ise tee lükkaja siis kutsun inimesi üles oma tee täpselt ära märgistada vitsade või millegi sellisega. Kui ükskord juba lumi maas või kui on mõni kõva tuisk olnud pole tihti enam aimugi kus tee võis täpselt paikneda. loodan et see pole eriti suur probleem. ette tänades
Autor Tekst
09.04.2012 17:57
to Huviline
See info on salastatud valla poolt.

Ruttari nõuannete järgi markeerisin oma tee varakult aga sahamees ei õppinud ka kolme aastaga selle läbimist ja mulle jäävad suured kevadised mullatööd... ja teekraavide taastamine!
Keskkonnaamet peaks siinkohal sekkuma pinnase erosiooni tekitamises ja sahamehe mõistuses, kes järjepidevalt mäge lükkab!

Seni nähtud sahameestest , peaks see mees ennem murutraktoriga tööd õppima ja mäe lükkamine lumekoristamisel pole vajalik!

20.01.2012 21:01
Heategija
Ei ole kelegile üllatus , et lumi tuli taas ootamatult.Kuid isegi terve suve jooksul pole midagi logistikas ega tehnikas suurt edusamme toimunud. Ikka suht sama jama.Sõidad teepeale läbi lumevalli.See vist juba nagu tondi sündroom?
12.01.2012 17:39
Ruttar
Minu andmetel tuli esimene teade meie firmale et tarvis lund lükkata alles eileõhtupoolel ja täna läks traktor ka ringile. Kahjuks juhtus jama ja traktori kumm läks katki.Nüüd peaks juba kumm terve olema ja töö läeb edasi vaevalt nüüd et täna õhtul aga omme kindlasti.
12.01.2012 02:04
Lumised teed
Huvitav, kas sel talvel ei hakatagi lund lükkama? Teedel lumi juba sõiduauto põhjani.
17.12.2011 16:06
lumi maas
Tõepoolest, aga kui sa Ruttar kirjutad sellest siin mingis foorumis, siis vaevalt keegi sinu soovi kuulda võtab.
Kui sa oled teelükkaja, siis peaksid nõudma sellelt, kellele sa seda teenus osutad, et ta teavitaks sinu soovist kinnistute omanikke. Ehk teisisõnu, lase vallal kinnistute omanikele seda öelda.
08.12.2011 22:25
piipiisii
Õige tähelepanek Ruttar! Rõuge vallas on kinnistuomanikel kohustus, et tee tuleb ära märkida, ilma märkimata teel pole kohustust tõugata.
Kas keegi mäletab mitu korda oli vald eelmisel talvel selle aja peale teed lahti ajanud? Sellel aastal peaks ju raha üle jääma, et siis suvel auke teedel lappida.
08.12.2011 22:11
Huviline
Aga tahaks teada, kes millisel teelõigul lund lükkab. Kas on kuskil avalikustatud? Palun juhatage, kus võiksin infot leida.

Kommenteeri


Kood
Uuenda kontrollkoodi