Haanja vald

Munamäe etendusest

Autor: Huvitet
Kas keegi oskab öelda, mis selle "Suure mäe vägiste" pilet maksab?
Autor Tekst
22.07.2011 23:25
ka kontserti vaatanud
Ma ei saa aru, mis mõttes pooled istmed tü_jad olid? Minu arust oli palju inimesi ja valdavalt just oma valla inimesed. Kui poleks olnud oma valla inimesi vot siis oleks plats pu_as olnud. Ja see uus süsteem töötas ka minu arust kenasti.
20.07.2011 17:54
kahju
jah et Haanja inimene ei tule ka siis kodust välja kui talle etendus kandikul ukse ette tuuakse
19.07.2011 10:26
Kontserdil käinud
Oli suurepärane, aga kahju, et pooled istmed tühjaks jäid, kuigi vallarahvas võis tasuta tulla. Teave tasuta piletite kohta oli ka segane, inimesed ei saanud aru.
Väljastpoolt tulijate jaoks vast oli ka pilet liiga kallis? Igal pool toimub nii palju häid etendusi, võinuks odavam olla. Tühjad kohad ju ka midagi sisse ei too.
05.07.2011 21:18
töötajad???
Haanja valla elanikud ja töötajad, kes on need töötajad? Kas valla territooriumil tööl käivad inimesed?
04.07.2011 19:50
tänud
Tore et ometi on korraldatud oma rahvale kontsert. Varasemalt on seda "oma" rahvast kuidagi palju ja võõraste nägudega olnud.
04.07.2011 09:21
Ene
Tere!
Sooduspilet 10 € ja täispilet 14 €.
Haanja valla ELANIKUD ja töötajad saavad endale muretseda (17.juuliks) vallamajast või tornist endale tasuta nimelise pileti. Hea on kui teil on kontserdile tulles ID-kaart kaasas!
Kui te ei saa piletile järgi tulla, siis palun helistage torni telefonil 7878847 ning registreerige end.Sel juhul peaksite kindlasti kontserdit vaatama tulles kaasa võtma isikuttõendava dokumendi.
Info on ka www.haanja.eu lehel!
Ilusat suve soovides!

Kommenteeri

Kood
Uuenda kontrollkoodi