Haanja vald

Oli tore pidu!

Autor: Liisa
Tahan tänada tänase memmede-taatide peo eest kõiki, kes selle korraldamisega vaeva nägid. Oli soe, südamlik õhtupoolik, kõik toimuv hästi läbi mõeldud, südamesse minev. Kaunid pillilood peo alguses, koolilaste vaimustav näitemäng, naiste laulud, kohvilaud ja jalakeerutus lustakate ansamblilugude saatel- kõike oli parasjagu. Usun, et kõik kohalolijad ühinevad mu tänusõnadega.
Veelkord suur-suur aitäh!
Autor Tekst
29.12.2010 01:09
Ivi Rausi
Suur tänu teile, kes te kohale tulite ja rõõm on lugeda, et pidu meeldis. Uute kohtumisteni!

Lugege lehte ja kui midagi põnevat teada saate, siis jagage ka sõbraga. Oluline, et info jõuaks kõigini, kes soovivad ka tulevikus valla sündmustest osa saada.

Jõudumööda panen ka foorumisse info üles!

Hääd vana-aasta lõppu!
21.12.2010 11:06
piduline
Väga armas pidu oli, suured tänud kutsujatele ja tegijatele ilusa kontserdi ning maitsvate kookide eest!
20.12.2010 22:56
mina
tahaksin tänada neid vahvaid memmesid ja taate, kes trotsisid jahedat ilma ja tulid peole. On armas ja südant soojendav tunne teile esineda. Häid saabuvaid pühi kõigile!
20.12.2010 21:29
oli tõesti tore!
Minu poolt ka palju tänu kõigile ja eriti väikestele Ruusmäe näitlejatele ning nende õpetajatele. Muide viimane kui üks kooli laps oli näitemängus tegev ja kõik nad mängisid superhästi. Seda vaadates hakkab kahju mammutkoolide lastest, kellest enamus taolist esinemise ja isetegemise rõõmu eales ei koge. Meie lapsed on õnnelikud, et saavad väikeses koolis käia.

Kommenteeri

Kood
Uuenda kontrollkoodi