Foorum

Ruusmäe tänavavalgustid

Autor: Ruusmäe elanik
Miks ei põle Ruusmäel kõik tänavavalgustid? Valgustus võiks olla Meislini aga hetkel on ainult poeni. Kas pirnid on katki?
Autor Tekst
01.07.2018 03:11
Robert Glen
GENUINE BANK GUARANTEE (BG) AND STANDBY LETTER OF CREDIT (SBLC) FOR LEASE AT THE LOWEST RATES AVAILABLE. OTHER FINANCIAL INSTRUMENTS SUCH AS MTN, CD, DLC, PB ARE ALSO AVAILABLE.

I am direct to a provider who has recently issued banking instruments for a couple of my clients the provider is 100% check-able you can do your due diligence on them. I personally know the provider.

Our instruments are only from triple 'a' rated banks and we issue from $1M to $5B . The provider is 100% verifiable. If you are genuinely seeking bank instruments. Contact me and i will furnish you with details.

They deal with issuing of instruments such as Bank Guarantee and Standby letters of credit also Letters of credit. I only want serious buyers then i will put you in touch with the provider directly.

- Bank Guarantee (BG)
- Standby Letter of Credit (SBLC)
- Direct Line of Credit (DLC)
- Medium Term Note (MTN)
- Letter of Credit (LC)
I will be glad to share with you our working procedures.
Contact :Robert Glen
Email: robertg.finance@gmail.com
Skype: robertg.finance@gmail.com
BROKERS ARE WELCOME & 100% PROTECTED!!!
08.01.2017 14:07
?
Jah, igal pool on parem, kus meid ei ole. Kas see ikka on nii? Mõtlemise koht - kodukandi areng?
07.01.2017 13:30
.
Asi vist ongi selles et see summa oli nii pisike et ülejäänud viie lambi korda tegemiseks ei jätkunud mis vilguvad.Nüüd uus aasta ja uued rahad.Tehku nende lampidega midagi(kas kustutagu ära või pangu normaalselt põlema) sest see vilkumine häirib autojuhte.Kui inimesed teel täpselt selle laterna all mis ei põle ja autojuht pole neid veel märganud siis mingi hetk lööb lambi põlema ning juht märkab liiga hilja.Neid tumedates riietes ja helkurita märkab autojuht tavaliselt suht viimasel hetkel ja kõnniks nad siis teeservas polekski ehk see ehmatus autojuhile nii suur.
06.01.2017 09:13
?????
Mis te muretsete valla raha kulutamise pärast, see on ju õige pisike summa, mis elektrikutele läks. Peaasi nähke asja positiivset külge, saate oma silmi treenida pimedas liikudes. Uskuge mind te hakkate pimedas palju paremini nägema ja kuulma. Lisabooniseks on see, et päeval see ei toimi, seega ei näe ja kuule te asju, mida pole tarvis näha. Ja teate, paadikuur särab tuledes nii päeval kui öösel. Elu on siin Ruusmäe kandis nii hästi arenenud, et esimese bussiga tahaks siit jalga lasta, kui ainult kodu siin ei oleks!
29.12.2016 18:39
.
Muud pole midagi sest alles käis mingi remondibrigaad siin midagi tegemas aga kas tundub siis niiöelda poolik töö.Kuidas seda seletada et 5 valgustit peale remonditöid jamavad.Või mida siis ikkagi remonditi.Põhiline et selle eest ka vastavalt makstakse.Tujudega pole siin midagi pistmist.Põhiline et valda ja maksumaksjat ei nöörita.
27.12.2016 13:56
!
Pole ju hullu, enamus põlevad, peamiselt kogu mõis on valge. Kui tuju miski muu asi rikub, siis tunnen kaasa. Aga varsti päevad ju pikemad ja tujugi paraneb.
Ilusat aastavahetust ja head uut aastat!
21.12.2016 12:15
.
Ole ei siin kõrran midagi.Kaege no esi pümmen ringi mõisat piten.Ei tiiaki kost pihta nakata.Alustame sellest et vigaseid valgusteid neli.Kustuvad ja lähevad põlema iga minuti tagant Alustaks kellatorni alt seal postil kus elektrikilp valgusti jamab.Järgmine juba seal kus haanja loodupargi silt ja nn tulevane noortemaja.Siis järgmine bussijaama poolne valgust nn ootepaviljoni poolne.Sealt edasi mäeotsa liikuda siis Helju Trummi juures ka ei põle selle tänava viimane valgusti.Rohkemat pole hetkel märganud.
20.12.2016 10:07
!!
Joba kõrran, ammuilma
04.11.2016 18:28
??
Aga millal siis see elektrifirma oma teenusega saabub?
12.10.2016 13:49
Haanja Vallavalitsus
Täname info eest!

Haanja vald on teadlik valgustuse tehnilisest rikkest ning rikke likvideerimiseks on tellitud remondi teenustööd elektri firmast.

Vabandame ebameeldivuste pärast!

Haanja Vallavalitsus
06.10.2016 19:10
elanik
Jah, aga hetkel on juba oktoobrikuu ja valgustus on ainult poeni???
23.08.2016 23:51
.
Tänan vastamast!
22.08.2016 09:49
Haanja Vallavalitsus
Poest edasi olevad tänavavalgustid ei põle valgel ajal ehk suveperioodil. Selle lõigu valgustid põlevad perioodil september - mai.

Haanja Vallavalitsus

Kommenteeri


Kood
Uuenda kontrollkoodi