Haanja vald
Autor: avitagõ mõtõlda
kohe ma piäs viima uma pandimärgistusõga taara, ku ma elä Ruusmäel? Kui taaraga poodi ussõst sisse astut, lääva mi kenädel poenäitsigutel näo pilve. Koskilt ei olõ ma välla mõistnu lukkõ, et mi poodin taarat vasta ei võeta. Äkki pias määndsegi kindla nädäläpääva pandma, kunas tohet ka rohkõm kui üte pudeli puuti tagasi viiä.
Autor Tekst
11.11.2010 06:58
troll
@Jojo: aga äkki mulle meeldib juua. vaata kuidas sa ise elad ja alles siis tule teistele elamist õpetama
11.10.2010 23:41
Jojo
Joo vähem, siis jõuad kilekotiga poodi viia ega pea pseudoprobleeme välja mõtlema.
11.10.2010 23:40
soovitus
Aga viigi väikese kilekotiga, mida sa korjad hulgi. Ja no kui sa juba nagunii autoga pead viima, sest meeldib suurt hulka koguda, siis pole väga suur asi ka linna sõita. Sealt saad igasugu toidukraami ka odavamalt osta, tasub ära.
06.10.2010 20:34
probleem
on täitsa olemas, sest suuremat kogust taarat poes vastu võtta ei taheta. Väidetavalt ei olevat kusagile panna. Väikese kilekotikesega toodud mõned pudelid saab tõesti ära anda, aga kui taarat on kogunenud hulgim. Kuhu siis minna ja kuhu viia? Meil Ruusmäelt on veits kauge oma taaralaadungiga Võrru minna.
06.10.2010 18:48
Haanjas
ei võeta taarat nädalavahetusel. Aga kui tuled iga päev bussiga linnast, siis ei jõua tööpäeval pudeleid viima. Kas tööinimene peab oam taara linna viima???
04.10.2010 11:32
Avitaja
Avida mõtelda jah. A, kas tiiät, et nuil poodinäitsikil om ülembüse Võro liinan. Küsü ühitust perrä ja kae siis kas lätvä näitsikil näo rõõmpsampas.
23.09.2010 23:06
Ene
Pangabuss käib, kauplusbuss käib, postibuss käib-ehk peaks tellima ka taarabussi.Pole paha!
23.09.2010 21:03
Mall
Ma olen kogu aeg taarat poodi viinud, pole veel juhtunud, et ei võeta või nurisetakse. Praegu ka kotitäis valmis pandud, homme mõtlesin poodi viia. No eks näis.

Kommenteeri

Kood
Uuenda kontrollkoodi