Foorum

Tänud kohalikele

Autor: Päärn
Tahan tänada OÜ Loydet kes on lubanud Ruusmäed ilusamaks niita (sportimise väljak ja vana kooli marjaaed). Samas said Ruusmäel noored oma algatuslikult hakkama korpalli väljaku joonte värvimisega. Selle eest tänud 3D viimistlusele, Villulu, Elele ja endale.
Autor Tekst
27.07.2013 13:32
Krupskaja
kulla Lenin, kuidas sina ei tunne oma valla inimesi? Mina küll tean, kes on Päärn, Sirje ja Anneli. Ja on tõesti kiiduväärt, et midagigi oma kodukoha hea väljanägemise heaks ära tehakse. Ei tolgenda need noored mitte sugugi ainult poe nurga juures.
22.07.2013 20:45
täitsa p......
inimeste õelusel pole tõesti piire. Teised teevad midagi head siis inimesed ikka hädaldavad.Koguaeg on häda kas teed head või halba.Nüüd täiesti veendunud et ikka väga halbu inimesi on olemas.
18.07.2013 23:28
Lenin
Head kommenteerijad, nii nimega kui ilma!
Naljakas on kuidagi oma nime kirjutada kui see millegagi tuvastatav pole. Ma võin ka kirjutada Päärn või Sirje või Juri või Anneli... kelle nime iganes. Kõik need Päärnud ja Sirjed ja Jurid on siin ju ikkagi anonüümsed kommenteerijad.
Aga, jah, olen ka õnnetu pigem selle üle, et staadion nii õnnetus seisus on. Ja õnnetum veel selle üle, et need vähesedki noored, kes siia on jäänud armastavad oma aega veeta poejuures või bussijaamas, mitte staadionil palli tagudes. Veel u 10 aastat tagasi käis terve suvi staadionil pallimäng igal õhtul pimedani. Tuleb oma lapsi tulevikus lihtsalt paremini kasvatada, ega muud midagi.
16.07.2013 18:09
Loomulikult,
...ongi reha ja labidat vaja. ja abilisi ka, üksi ei tee seal midagi. Aga tore on, et teema üles kerkis, nii saab ehk pikapeale midagi korda ka.
16.07.2013 14:23
Päärn
Selle väite, et ralliringe tehakse tahaks ümber lükata. Jah on tehtud aga u. 10 a. tagasi. Praegused muru vigastused on talvel lume lükkamisega tekkinud. Kui teate täpselt kus on muru autoga rikutud tulge näidake. Ma võtan raudreha ja labida kaasa.
14.07.2013 16:40
kibestumisest
Ikka teebki meele kibedaks, kui kunagisel staadionil autodega ralliringe tehakse, rämps maha visatakse, pudelid ning konid vedelevad lagunevate pinkide kõrval... Kurb on ja pole millegi üle hõisata. Käige no mujal ka ringi ja veenduge, et hingelt ettevõtlikud inimesed käituvad palju teistmoodi.
Muidugi, hea on see piskugi, mida mõned ette võtavad, ehk innustab see ka ülejäänuid.
14.07.2013 16:31
anonüümne inimene
NB! õige on e t t e v õ t l i k k u s (...likkus- mis? ja kaashäälikuühendis ühekordselt- tl).
See selleks, ilmselt näpukas, aga kriitilist meelt oleks rohkem vaja, endine spordiväljak on küll hirmsasti korrast ära. Aga muidugi, seal ju pole ka spordihuvilisi kunagi näha...
Niisiis, norin ikka, lootuses et ehk pole veel päris lootusetu
11.07.2013 21:54
Päärn
Eest vedajaid teisigi. Indrek ja Ainar organiseerisid meil randa uue liiva. Hea meel, et ettevõttlikus on meil Ruusmäel hinges. Kahju ainult, et anonüümsed inimesed oma kibestumist siia postitavad...
27.06.2013 22:04
Vanem inimene
Tore oleks, kui Päärn ja teised hakkajad noored suudaksid oma kaaslastele selgeks teha, et nad otsiksid oma autodega kannakate tegemiseks muu koha. Selliste "künnivagudega" jalgpalliplatsi puhul on küll ükskõik, kas hein on niidetud või niitmata, pallimäng seal ikkagi raskevõitu. Ka leiduks ehk grillimiseks mujal ruumi.
Tubli muidugi, et midagigi omaalgatuslikult tehakse, kuid sportimisekõlbulikkusest on asi väga kaugel.
23.06.2013 10:23
piipiisii
Kas korvpalliväljaku jooned said vastavalt Rogosi värvimistraditsioonile mitmevärvilised?
Kas tublid aktivistid ei soovi ka oma abikäsi pakkuda muude pindade ühevärviliseks muutmisel või Navitrolla piltide joonistamisel?
18.06.2013 14:55
Sirje
Kiidusõnad teile ja ettevõttele Loyde!
17.06.2013 08:52
tublid
olete!!!

Kommenteeri


Kood
Uuenda kontrollkoodi