Haanja vald

Tasuta hinnang kodu elektrisüsteemi ohutusele

Autor: Nordel OÜ
Elektriohutuse tagamiseks on Teil võimalik tellida tasuta hinnang majapidamise elektrisüsteemile. Mingeid kohustusi Teile ei kaasne. Teavitage sellest võimalusest ka oma sõpru ja kaaslasi.
Külastage meie kodulehekülge http://www.nordel.ee ja leppige aeg kokku numbril 52 38 521
Nordel OÜ
Autor Tekst
15.07.2010 11:49
väga huvitav
on need tasuta teenused. Kuidas OÜ ennast majandab tasuta teenuste pakkumisel? Kes firmat rahastab? Olen eelkõnelega päri - rohkem selgitusi! Sõna "tasuta" teeb eriti ettevaatlikuks. Neid kogemusi on paljudel, et seda peenikest konksu ei loe välja ja hiljem maksad nii et ......
15.07.2010 02:28
Huvitav
Kõigile ehitistele on soovituslik mingi aja möödudes teha ülevaatusi, eelkõige elektrisüsteemidele. Aga kas siinjuures on võimalik, et tulete kohale, vaatate, et näe - ei sobi ja kõik tuleks välja vahetada, aga teenus osutub kalliks. Siis ütlete, et peate teavitama vastavaid asutusi, et sellel majapidamisel pole ohutusele vastavad tingimused (mis iseenesest on mõistetav, et vaja teatada). Ja et siis tulevad suured trahvid kaela, kui ta seda ei tee. Alati on võimalik tellida teenus muidugi ka teistelt firmadelt - aga suurem võimalus on, et inimene ei vaevu uut firmat otsima.
Ma lihtsalt küsin, mitte ei süüdista. Tahaks teie turundusnippide tagamaid lihtsalt teada. Pealegi, maainimese huve kaitsta. Võib-olla peaks oma pakkumist lihtsalt rohkem selgitama, selmet rääkida, et mingeid kohustusi ei kaasne.

Kommenteeri


Kood
Uuenda kontrollkoodi