Haanja vald

Uma Leht

Autor: Lehelugeja
Autor Tekst
13.02.2008 10:40
Maie Kalnapenkis, vallalehe toimetaja
Vallalehe kvaliteeti saa tõesti juba mõnda aega kiita ja seda mitte seoses tahma otsalõppemisega paljundusmasinas vaid masina tehnilisest seisukorrast tulenevalt. Veebruaris 2008 muretses Haanja Vallavalitsus uue paljundusmasina ja eeldatavasti järgmisest numbrist lehe kvaliteet paraneb. On arutletud ka trükikojas trükkimise üle, mis aga lehe väikese tiraaži tõttu oleks tunduvalt kallim.
12.02.2008 21:57
Mari, kah lugeja
Esiteks, hea ikkagi, et meil leht ilmub. Seda luksust pole mitte igas vallas. Tuuakse ilusasti postkasti, ka poodides saadaval, tasuta ja puha.Teavet on ka üksjagu.
Teiseks, välise kvaliteedi üle võiks muidugi nuriseda. Olen ise mõelnud, kas ei tuleks odavam lasta trükkida trükikojas. Nii et selle üle võiks ju aru pidada.
Sellegipoolest aitäh lehetegijaile!
11.02.2008 14:52
Lehelugeja
Kas kuidagi oleks võimalik, et meie vallaleht võiks olla parema kvaliteediga. Juba mitmendat korda saan lehe kus osa teksti pole loetav , sest ilmselt on paljundusmasimal tahm otsa saamas olnud. Kurvastab hirmsasti, asi on nii ebakvaliteetne. Nii mõnigi vana inimene on sellega hirmasti hädas olnud. Loodan, et seda asja annab ehk parandada.

Kommenteeri


Kood
Uuenda kontrollkoodi