Foorum

Vaba teema

Autor: Kiusupunn
Vaba teema kõigile kõigiks probleemideks, siin pole vaja teema piire püsida. Võib kirjutada aiast ja aiaaugust, valimistest, volikogust ning muudest maailma hädadest
Autor Tekst
10.11.2012 11:29
Lasteaed
vireleb külmas, lapsed nohused ja põiepidamatusega aga maja teises tiivas on soe "külaliste" korter mis raha sisse toob. Kellele siis ikkagi oleks rohkem vaja sooja ruumi? Kas meie oma lastele või kallitele külalistele? Paneme ikka sjad õigesse järjekorda ja hakkame väärtustama oma inimest juba maast madalast!!!
07.11.2012 23:52
Sirmik
Teema algataja ehk siis Kiusupunn pidas silmas seda, et kirjutatakse teemast mööda, st ei kirjutata asjast. Siia võibki siis vabal teemal kirjutada, kõigest mis hingel. Olgu see siis idee või kius või midagi muud.
Aga sina, Anneli, ära rutta kohe kiirelt teiste suid sulgema, las inimesed avaldavad meelt.
06.11.2012 23:34
Lumemees
Kuule, kiusupunn.
Saa aru, kui keegi püüab seletada, et kust hädad algavad, siis see ei ole kius. Paratamatult saab lasteaed oma finantseeringu vallalt, kui see teema juba foorumisse tuli, siis tuleb jõuda välja sinna, kust vead algavad, ehk vallavalitsuseni. Ja võib ju juhtida tähelepanu nende nõrkadele külgedele. Eelkõige pean silmas inimestega suhtlemist, või tegelikult suhtlemise puudust -soovitan kõikide tulevikuks planeeritavate spordipäevade asemel vallavalitsusel läbida mõni eesrindlik suhtluskoolitus. Äkki jääb midagi külge?
Kuid samas - tuleb haldusreform ja siis liidetakse ka Haanja vald kellegagi kokku ning kauaks seda kooligi üldse on. Aeg kaob, kuid lasteaiad jäävad.
06.11.2012 18:59
Anneli
Kiusujunnikesed, palun kirjutage oma õige nime all, siis saab Teile ka vahepeal silma vaadata ja Teid kallistada. Mina küll oma nime ei häbene.
05.11.2012 00:24
piipiisii
Nalja postitusest saan aru, et anneli oleks pidanud oma kommentaari kooli menüü ja kooli juhtkonna vahelise suhtlemise kohta siia kirjutama
31.10.2012 17:33
nali :)
Kui inimestele pakutakse võimalus kiusu ajada, siis nad ei aja, aga muidu on terve foorum kiuslikkust täis. Miks siis nüüd kius välja ei tule?

Kommenteeri


Kood
Uuenda kontrollkoodi