Haanja vald

XVIII Vaskna järve jooksu probleemid ja küsimused

Autor: Martin Laane
Tere

Esimese punktina vabandan ette kui keegi tunneb ennast solvatuna. Kui saaks kuskilt eelinfot, sooviks järgnevatel üritustel olla ise ka osa korraldus tiimist . Siis võibolla saaksin omadest kogemustest mõne asjaga aidata ja samas saaksin ise taas sammukese kogenenumaks.

Vabandage väga aga kuidas saab niimoodi üritust korraldada?
Kõigepealt on võistleja numbreid puudu , ok neid tehti jooksvalt juurde ja lõpuks said kõik oma numbrid kätte.
Siis on mudilaste jooks kus eesjooksja ei tea radagi kust jooks peaks toimuma ja teeb 1km asemel 200 meetrise ringi.
Ning kolmandaks jäävad osad lapsed medalitest ja Diplomitest ilma.
Kas niimoodi korraldatakse siis mõnusat sportlikku pereüritust???

Vabandust ,et ma nii kuri kuid lihtsalt paha on vaadata kui laps saab medali ja siis tuleb õpetaja ning käsib tal selle kaelast ära võtta ning lõpuks saab ta medali tänu sellele et ma kurjustan korraldajate peale. Lõpuks longib ikkagi noruspäi koju kuna Diplomit ta ju ei saanud samas temast paar aastat vanem laps käis uhkelt medali ja Diplomiga ringi. Lapsel on ju ka ootused ja minul ka olles tema isa . Alati võib ju ütelda ,et minu poiss on 7 aastane ja samas jäi ka kolme aastane medalist ilma ja järgmine nädal saab ta omad diplomid ja asjad kuid siis ei ole ju enam seda emotsiooni siis on see lihtsalt paber ju. Kas selline emotsioon annab siis soovi ja tahtmist trennis edasi mässata ja mitte arvutimängude rüppe jääda?
Järgmine kord võiks vähemalt kohalikele teada anda ,et diplom maksab nii palju ja medal nii palju ja tellida saab sealt ja sealt ning tellin lapsele ette selle. Siis jääks paha mekk olemata, asi oleks konkreetne ja kõik oleks rahul.
Autor Tekst
24.04.2014 17:28
Sirje Pärnapuu
Tere, Martin! Tänan Sind mõtteavalduse eest ja kindlasti ootame Sind tuleval aastal korraldustiimi. Kuna olin Vaskna järve jooksu kordamineku eest vastutaja, siis püüan vastata esitatud küsimustele.
Medalitest, diplomitest - jagan täiesti medalitest ning diplomitest ilma jäänud laste (ka vanemate) pahameelt ning kurbust. Möödunud kahe aasta mudilaste jooksul osalejate arvu ( 2012. aastal osales mudilaste jooksul 20 mudilast, 2013. aastal 26 mudilast) aluseks võttes sai igaks juhuks tellitud 60 medalit, suurendades medalite arvu ligikaudu kolmekordselt. Kui selgus, et väikseid spordisõpru on hoopiski 69 - tuli vastu võtta kiire otsus- kas jätta 60 medalit karpi seisma või tellida juurde puuduolevad medalid ning tublidele jooksjatele hiljem medalid kaela riputada. Rahas polnud küsimus ja tunnistan, et see oli kurb ja raske hetk ka minu jaoks. Kokku oli eelregistreerunuid 225 (kõndijad, mudilased, jooksjad), Haanja vallast 20 inimest, nendest mudilasi 4.
Et mudilaste jooksurada just selliseks kujunes on ka oma põhjus, mida siinjuures ei hakka lahti seletama.
Sellist osalejate hulka ei osanud ka kõige ilusamas unenäos ette näha, nii et väärt kogemus nii heas kui halvas.

Vabandan kõikide väikeste spordisõprade ja nende vanemate ees!

Aitäh, Martin, et oled olnud abiks Haanja rahvamaja internetiprobleemide lahendamisel!

Lugupidamisega
Sirje Pärnapuu
22.04.2014 21:30
Martin Laane
Ma veelkord vabandan korraldajate ees .
Üritusel oli ka palju häid külgi aga meelde jääb siiski kehvem pool.Ja selle kirja eesmärk ei ole kellegile näpuga näidata vaid ,et järgmine üritus oleks veel parem ning mõrudat mekki vähem jääks.

Kommenteeri

Kood
Uuenda kontrollkoodi