Haanja vald

haanja lumekoristus

Autor: elanik
Mis toimub Haanja keskuses lumekoristusega nädala vahetusel pole keegi midagi liigutanud olgugi et lumi poole sääreni.Eelmine talv traktor lükkas kas või poole ööni kuni töö oli tehtud.
1 2 Järgmine » Leitud: 34 tulemit | Kuvab 1-30 tulemit
Autor Tekst
30.01.2011 20:41
Kodanik Eesti Vabariigi Saarde vallast.
Laste soovitusel lugesin siin teie arvamusi. Meil siin 4 trepikojaga 2 kordne maja ja lükkame juba aastaid ise oma maja eest lund. Lisaks veel parkimisplatsi ja prügikasti ümbrust. Inimesed tõusevad hommikul 1,5 tundi varem ,et tööle pääseks ,kui sadanud on. Teil seal ikka rikas vald kui suudab kõk ühistu krundid puhtaks ajada ja veel tasuta???!!!??? Muidugi saaks ju siin ka raha eest vallast teenust aga kuna meil siin kõigil käed otsas ja ega seda raha ka eriti pole siis teeme ise ja pole hullu. Jõudu!
02.01.2011 16:33
üle-eelmisele vastajale
aga palun helistage valda ja öelge,et teil(tegelikult on meil kõigil) probleem selle lumega. Mina ei saa sinna mitte midagi parata ja ka lumelükkajad, et lund on nii palju ja seda ei lükata ära (iseasi kui hästi lükatakse, kuigi Haanja keskuses vist ei saa nuriseda). Mina isiklikult arvan, et sellest siin foorumis rääkida on suht mõtetu, kui sa tahad, et asi ka toimiks. tuleks lihtsalt asi kätte võtta ja see selgeks vallaga rääkida.
30.12.2010 01:52
Soovitus
Saan probleemist aru, aga ei taipa, miks ei võiks astuda vallamajja sisse ja kõike seal rääkida. Vallamaja ju te kortermajadele nii lähedal. Ma arvan, et niiviisi saaks kõik kiiremini korda. Iseasi, kui kusagil metsavahel elaks, et kaugel, ei jaksa minna.
29.12.2010 22:40
to to eelmisele
no aga kui vallamaja juurest kortermajade juurde peab lükkama..siis olekski ju probleem lahendatud..sest need teed vaid ju lumised ongi..suur tee on nagunii puhas..aga suur tee ei aita vallamaja juurest KORTERMAJADE JUURDE..vaid aitab tee pealt vaid näha kortermaju :D
29.12.2010 22:37
to niikaua
keegi läks eriti endast välja..haaaa
ootasingi seda juba,kuni mõnel siiber saab..järelikult räägib keegi,kellel ka "põhjust"..kui sa oled tavaline korterielanik,siis sa siin niimoodi ei prääksuks..jutt käib korteritest...ja olekski ehk hea kui ise maksma hakkame..vähemalt oleks ehk suurem tõenäosus,et midagi ka ära tehtaks..
kui sa majas elad,siis jah..edu sulle kühveldamisel..seal sa peadki nii tegema..kui kaugele ma huvitav jõuaks kui ma oma ukseesise puhtaks kühveldaksin..heal juhul maja ees seisva autoni..aga edasi?tee peale..kühveldan siis terve kahe kortermaja vahelise platsi ka ehk juba ära:D küll ma oleks siis tegija..
ja kui sa arvad,et me siin oma ukseesist ei kühvelda..eksid rängalt..aga nagu juba öeldud,siis see just kaugele ei aita..
aga ära tule siia teiste kallal inisema,kui enne pole ise asja üle käinud vaatamas või pole ise kogenud..
26.12.2010 22:32
niikaua
te kuradid haugute, kuni kortermajade elanikele pannakse veel lumelükkamise tasu ka kommunaalteenustele otsa. Kas on raske ise labidas võtta ja oma ukseesine puhtaks lükata? Mina küll lükkan ja ei kavatse hakata maksma selle eest, et mõni jobu labidavart ei viitsi liigutada. Vald lükkab aainult vallateid ja ongi kõik. Kuna see teiel küll kohale jõuab? Ja mida nutta eelmisi aastaid? Oli raha, siis tehti ka heategevust, raha pole, siis tuleb endal teha. Ja kui ei suuda, tuleb maksta!!! Aga maksta tuleb endal, mitte tahta, et kõik ühtemoodi maksma hakaks. Jobukari ma ütlen.
26.12.2010 19:07
to eelmisele
ma rääkisin ühele inimesele seda mida siin kirjutatud on, tema naeris selle peale ja ütles, et tegelikult ei pea nad isegi majade eest lükkama, ainult avalikke teid, mida nad lükkavad siis kui vallast helistatakse või antakse teada. Avalikud, või ma ei tea kuidas neid kutsuma peab, teed on need mis viivad suurelt teelt prügikastide juurde ja see tee mis viib valla platsilt alla kortermaja juurde. Muidugi on neid veel, aga see mis teie maja ees toimub või teie kortermaja maa-alal toimub, see on korteriühistu oma asi, aga näet omast heast tahtest lükkavad neid ise.
26.12.2010 15:06
haha
ärge pange tähele mida ma räägin. ma olen peast segi
25.12.2010 19:09
eelmisele
Aga sina käid ja kannad ju talle paremad palad ette. Või kui mitte sina, siis keegi teine kindlasti. Ja foorum on oma mõtte jällegi täitnud. Info liigub!
24.12.2010 22:16
ma ei tea kellele
usu mind see traktorist ei käi siin lugems te lollusi
22.12.2010 00:35
to haha
sa ütlesid et mis kõik halavad siin foorumis..et istuvda inimesed toas ja võiks ise midagi ette võtta:D
sa ise oled ka ikka üsna aktiivne siin foorumis..kas ka istud siis päevad läbi toas ja uuendad aegajalt foorumit?:D
minu meelest on see foorum siin hea koht inimestel oma mõtteid välja öelda..kõik ei ole julged,et minna kohe kõvema rahva jutule(vallavalitsus)..ja tänapäeval on kõik nii hitech,et isegi traktoristist vallavanemani käivad siin lugemas..ja oinäe imet:D sina kaaa!
20.12.2010 21:29
Haha
Ega vist jah. Nagu emalõvi. Võtame nüüd sugupuu ette ja hakkame spekuleerima, kes ma täpselt võiks olla?
20.12.2010 01:03
haanja elanik
to elanik : ju vist.
18.12.2010 13:57
elanik
haha-le kas sa oled mingi traktoristi tuttav või sugulane ,et nii endast välja lähed.
17.12.2010 16:42
haanja elanik
Haha: Irvirvirv
17.12.2010 09:15
haha
Ma ei rääkinud lumekoristusest, vaid üleüldiselt. Muidugi on traktoristi asi lumi ära koristada aga mulle tundub, et ükskõik, mida inimesed ka Haanja vallas ei teeks, alati on kellelgi foorumis kobiseda. Jah, lume peab ära ajama traktorist aga kvaliteetset kaupa peab müüma müüja ja lapsi peab hoidma lasteaias kasvataja. Kas mina kobisen nende töökvaliteedi üle kuskil foorumis? Kui on traktoristile midagi öelda, siis mine ütle talle näkku, sest selles foorumis õiendamisest pole kasu, sest vaevalt ta siin üldse käib. Mis mõtet on siin tõdeda, et teed on halvasti lahti lükatud? Kirjuta foorumi asemel vallavanema meiliaadressile või helista talle.
16.12.2010 17:44
haanja elanik
Issand kui haige. Haha sa võiks ise suureks saada. Kas kellegil on kuskil traktor et hakkata lund ajama ? Haha võibolla ajad ise tee puhtaks kui nii kõva ütleja oled.
15.12.2010 22:38
haha
Ma olen kindel, et need inimesed, kes siin foorumis pidevalt vinguvad, ei korralda ise mitte midagi, veel vähem teevad midagi peale kodus istumise ja foorumi külastamise. Miks ei võiks otse rääkida inimestega, kes saavad asja parandada ja mitte siin foorumis parastamas käia. Kas teil oleks hea, kui teie igapäevast tööd hakataks siin avalikult mustama? Ma ei usu. Saage ükskord suureks!
15.12.2010 19:29
m
aga kes sul käsib temale ütlema minna et äkki sa oleks nii kena ja teeks sealt ka puhtaks, ma olen kindel et ta seda teeb
15.12.2010 01:19
haani elanik
Informatsiooni küsige vallavanemalt või siis abivallavanemalt ja kui sealt ei saa siis küsige vallavolikogu esimehelt Silver Näkilt.Kuskilt ikka abi saate.Ega traktorist süüdi pole.Maksja on süüdi ikka!Kui hästi makstaks lükataks iga päev igaltpoolt.Pealegi meie poodides ei ole saanud otsa lumelabidad,mis te siin niisama passite tehke oma kodukohale head!
14.12.2010 23:27
haanja elanik
to m : olen ise näind kui ain ajab lund. Aga eelmine aasta ajas ahti lund majade eest ka nii et ei pidanud teda käskimagi et aja nüüd siit ja ta ajas ise ning ain järelikult seda ei suuda
14.12.2010 19:43
hõk
Tõesti kaua vald võib? Linnas kirjutatakse kohe trahv välja, kui kõnnitee puhastamata. Vald peaks ka tegema trahvid korteriühistutele.
14.12.2010 19:11
haanja elanik
Kaua võib? Äkki saaks lund majade eest ära lükata kui on võimalik.
14.12.2010 16:00
m
kust sa võtad et Ain seda tööd peab tegema?Mina küll selles nii kindel ei ole ja kui ei ole kellegi maja eest aetud siis miks tema süüdi on ega tema ilma käsku andmata lükkama ei saa minna.
14.12.2010 12:21
haanja elanik
eelmine aasta lükati majade eest ka kui ahti veel h centralis töötas.Aga minu arust ain ei oska eriti ajadagi sest koolimaja parkla jne ... on kõik ajamata osade inimeste maja eestki ei ole aetud .
12.12.2010 21:14
Meil
...ikka ka ühismajades ei ole puukuuride eest lükkamise kommet. Ega ei saakski seda hästi teha, paljudel on kuuri ees puuriidad nö eelkuivatamiseks, toores puu peab ju enne väljas kuivama. Majade eest lume lükkamisega võib küll üsna rahul olla. Kui suur tuisk läbi, käib jälle ka traktor.
12.12.2010 18:40
ka haanjast
ninu arust tuleb tarktor lükkama ainul siis kui vald helistab neile ja ütleb et vot nii nüüd on vaja tulla lükkama. kui ükskord käiski siin traktor lükkamas siis mina küll nuriseda ei saa tegi puhtaks ja ka kuuri esise lükkas puhtaks. võibolla tuleks teil vallaga ühendust võtta kui teil tõesti on sellised probleemid.
12.12.2010 18:08
haanja
Sellessuhtes et haanja valla traktor on iga talv majade eest tõukamas käinud, ka puukuuride esised sealhulgas.Puukuuri juurde sissepääsu lükkab traktor.Esise ma kühveldan jah ise.mõistsid natuke valesti.
Ja ma ei ela kuskil talumajas vaid haanjas korteris.Ja korterite esised lükatakse koguaeg puhtaks.See ei ole minu kohustus hakata korterite vahelt lund koristama.
12.12.2010 13:46
Meil
...Ruusmäel on küll tuiskude vahel ka majade eest lükatud. Keegi pole raha küsinud, järsku peaks maksma, kas keegi teab? Seevastu puukuuride eest pole meil ükski talv lükatud, vaid siis, kui keegi ekstra tellib, tahab puid tuua või viia.
12.12.2010 13:26
elanik
Ma arvan et asi on kinni selles traktoristis kes seda lund lükkab. Kas nad ei taha tõesti raha teenida?

Kommenteeri

Kood
Uuenda kontrollkoodi