Foorum

meenutused

Autor: kohalik
Vallavalitsus läheb varsti ajalukku. Inimesed, meenutage kokkupuuteid vallaametnikega. Kas hädas olles saite vallast abi? Või meenub midagi naljakat.
Autor Tekst
03.11.2017 20:03
mittemafiooso
pr Sale tekse jah kunagi revisiooni , aga nii tekse ,et es tutvusta revisiooni liikmid ja näide perede latsi.Nii sai mu latsõlõ saatuslikust kuna süüdläne vei võls latsõ võls esäga kokku .Mu lats sai vihavainlasõs ja es saaki minnä umma unistustõ ratta oppma. Vot nii om lugu!
13.10.2017 10:44
Viivi
Kae õkva midägi ei tulõ meelde, ei olõki nigu vallamajja asja olnu. Ja mis mul säält edespidigi vaia piasi olõma. A midä tuu "muradi maffia" piasi tähendäma, tuust ma ei saa arvu.
15.09.2017 07:37
sale
Tänud mahvioso.
Kandideerin ka nüüd. Olen tänulik, kui olete minu toetaja. oman ka hetkel fakte, et praegused volikogu liikmed vajaksid korralikku revisjoni, nad kandideerivad, esitame küsimusi.
Neid maalugusid on meie peres analoogseid oi-oi kui palju. Tõesti edu headusele ja avatusele!
11.09.2017 22:23
pm
Kahjuks on foorum varjusurmas. Inimestel tundub olevat vallavalitsuse tegemistest ja tegematajätmistest ükskõik. Arusaadav mingis mõttes. Varsti kaob Haanja vald nagunii kaardilt.
Kogusin mõtteid mis seotud kokkupuudetega vallavalitsuse ametnikega.
Seni on kõim hästi kui sa valla ametnike huvidega vastuollu ei lähe. Isiklikult olen omal nahal saanud 2 korral seda tunda. Mõlemad korrad olid seotud maaasjadega. Esimene oli 1997 aastal ja teine kord oli 2015 aastal. Teisel korral öeldi või käituti isegi jõhkramalt. Olgugi et selle aja peale oleks pidanud suhtumine ja inimestega arvestamine olema muutunud. Ja just paremuse poole. Oma asjad sain korda,lihtsalt ametnike suhtumisest jäi halb maik hinge.
Kas nüüd valdade liitmisega midagi muutub? Võibolla. Ehk ongi parem kui neid väikesi vürstiriike veidi rapitakse. Haldusreformiga on janti nii palju olnud et vahepeal hakkas lootus juba kaduma.
Edu kõigile!
03.09.2017 14:43
mahvioso
sellest kuidas pr Sale kunagi revisiooni tegi räägitakse siiani legende. Viimasel ajal on teda osavalt vallavalitsuse poolt tõrjutud, tore oleks teda uues vallas näha.
02.09.2017 10:29
unistaja
Kullakesed, vaadake kui unustatud on see foorum ja tehke oma järeldused. Minu järeldus on see,et pole mõtet oma arvamust avaldada, sest see võidakse valla ametniku poolt lihtsalt kõrvaldada kui ebasobiv või pole mõtet kommenteerida nagunii midagi tarka kellelgi öelda ei ole. Asjad liigutatakse nagunii edasi nii nagu kellelegi nn tagatoas vaja või mugavam on. Minu jaoks säravaim leid oli ühe lihtinimese väljaütlemine, et Haanja valla elu juhib juba aastaid nn "Murati maffia".

Kommenteeri

Kood
Uuenda kontrollkoodi