Haanja vald

oht teel vol 2

Autor: Uskmatu
See teema on osutunud nii populaasrseks, aga ükski arvuti kus ma käin ei näita teist lehekülge. kas viga on ainult minus? peale 30 kirjet ei näe midagi ja jääb ainult põnevus ja uudishimu, mis teised vastasid. Kas viga on arvutites mida kasutan või pole valla foorumis ette nähtud üle kolmekümne vastuse ühte teemasse?
Autor Tekst
02.08.2010 23:39
Kohalik.
Tegelikult lõpetage see jama ära, keegi ei saa niikuinii neist noortest aru,ennem kui keegi surnud on. Nad on harjunud nii ja mõtlevad,et seda kunagi nendega ei juhtu. Ja see,et keegi nime ei pane pole labane,sest keegi ei viitsi kuulata neid klatsijutte , mis siis Ruusmäelt tulema hakkavad ja kes keda maha tegema hakkab.

Pole mõtet panna raha koguaeg magama vana bemmi peale kui see järgneval päeval kohe ära sõita. Kui tahate ennast surnuks sõita , siis palun otsige mõni teinekoht selleks. Tehke kasvõi endale isiklik rada kuhugi metsa sisse.

Kellegil teisel pole teile muidugi õigust midagi öelda, eks te ise ju teate, mis te teete. Suured inimesed juba kõik. Aga palun tõesti ärge seadke teiste inimeste elusid ohtu.

Äitäh.
28.06.2010 15:00
Taijo
Liiga labased olete ikka :D , Kas vanemad pole teile nime pannud sündides või miks kardate oma nimega kommenteerida .. Võõra nimega targutajad võiks ültse kuss olla ! Või on endal nii suur paturegister, et ei julge nime avalikustada ?
28.06.2010 09:49
surmapelgurid
sõidavad lahtise autoga ikka edasi, turvavööd ei saagi peale tõmmata, kui istutakse istme seljatoel. Õllepudel ka mõlemas käes, nii et ka kinni pole millegagi hoida. No sõitke ükskord juba ennast surnuks, lõpeb see jama ära!!!
27.06.2010 09:03
Anonymus
Nõus, nimega või nimeta, aga õppigem viisakalt väitlema.
27.06.2010 09:02
Tiuks
Jah, nii on, et arvamuse avaldajale karatakse kohe kallale. Seepärast ongi parem Tiuks olla: saad oma arvamuse välja öelda, aga kellelgi pole võimalust su lähikondlasi järama hakata. Ma ei teagi oma tutvusringkonnas kedagi, kes teaks kedagi, kes oleks täitsa plekitu. Anonüümsus ei tähenda muidugi seda, et võid valimatult sõimata.
27.06.2010 00:29
Leesi
See kõik on väga õige, aga tuletan meelde, et ka mina rääkisin liiklusõnnetusest ja sellest kui kahetsusväärne see kõik on. Mina ei mõelnud välja mingeid vabandusi asjaosaliste kaitseks ja minu arvates ei võtnud minu isa ka siin teema all sõna. Seega on need süüdistused siin vähemalt minu pihta alusetud. Ka mina oleks tahtnud kuulda asjaosaliste kahetsust, kuid selle asemel sattusin ise süüdlaseks. Mis noorteklubisse puutub, siis olen korraldanud mitmeid huvitavaid üritusi, aga kaua sa kulutad oma niigi väga vähest vaba aega ja närve ja ajutööd, kui inimesed lihtsalt ei tule nendega kaasa või siis leiavad alati midagi, mille üle nuriseda. Ja nurisejad ei oska ette kujutadagi, kui palju aega see sult röövis ja kui südamega sa asja kallal olid. Ja just sellepärast ongi noorteklubi tegevus nii kokku kuivand, et kui mõned üksikud viitsivad midagi korraldada, siis teised lähvad samal ajal kuhugi linna jooma või siis lihtsalt teevad sinu projekti maha.Vot see võtab usu ära. Ja kui ma näen veel, et nii palju on neid noori, kes ei saagi aru, et purjus peaga ei ole normaalne sõita, siis tundub üsna võimatu, et kuulutused nende arvamust muudaks. Aga proovida ju võib. Lootus sureb viimasena.
26.06.2010 12:30
Lumemees
Kes sa ise oled? Kes on need inimesed isikuliselt, kes tahavad teada, kes ma olen? Seeet te ise midagi ei julge oma sõbrale/sõpradele vastu kirjutada pole minu asi. Mina käisin vahepeal tööl ja ühe perve juurest on teemaga jõutud mõisa pervedeni. Kusjuures ilma lumemehe suurema vahelesegamiseta. Rogosi mõisapargi tööde juures ei toonud ausõna mina Rein Peedumäe nime sisse, järelikult on veel inimesi kes mõtlevad oma peaga.
Tegelikult ei olnud ju teemaks Leesi või perekond Peedumäe. Alguses oli teemaks LIIKLUSÕNNETUS, mis lõppes seekord õnnelikult. SAATE ARU, MA EI TAHA OLLA ÕEL, AGA MA EI KANNATA EBAÕIGLUST JA KEHVADE VABANDUSTE VÄLJAMÕTLEJAID. Miks ei või inimesed ausalt tunnistada, tegime vea, mõistame et seadsime vallas elavate inimeste elud ohtu, kahetseme oma tegu. Selle asemel kirjutab üks, et võtsin palliplatsil pisteliselt joogijanupähe õlut ja teine, et võtsin saunas õlut ja läksin sõbraga kokku saama. Andke andeks, Ruusmäe ei ole nii suur, et ei saaks jalgsi punktist A, punkti B minna. Sellest kõigest tuligi minu nördimus.
Ja veel ei saa ma aru, miks on selline suhtumine, et juhtus ükskord võib juhtuda veel, aga see toimub igalpool. Mis see minu asi on mis mujal toimub, püüdke teha nii, et siin ei toimuks. Jaanipäeva teemas, tuli jutuks noorteklubi, nüüd olekski nende koht. Tehke alkoholivabad (kasvõi noorteklubi sisesed) võistlused, kas kossumäng või midagi muud säärast, pange üles kuulutused, et joobes rooli istudes võib surra, jääda halvatuks või vangi minna. Noortklubi on klubi/ühendus ja neil peaks olema võimu noori ja vanu juhendada. Mina usun noorteklubisse, palun näidake, et minu usk pole asjatu.
26.06.2010 11:14
To lumemees :
Olgu mis on, aga sinu päris nime tahaks kohe hirmsasti teada, bäga paljud kusjuures, niiet lase aga tulla ;P
23.06.2010 12:57
Urmas
Iga inimene elab nii kuidas tahab. Töötab ja elab seal kus on tal võimalik.See ei ole teie asi kommenteerida.Minulgi ei meeldi,et noored purjus peaga sõidavad.Küll kunagi ikka mõistus koju jõuab.Lõpetage see asi ükskord ära; olge inimesed.Juhtus ükskord võib juhtada veel aga see ei ole ainult siin.tõimub igalpool.
23.06.2010 09:06
villu
Tüüpiline ruusmäe noor joob, töötab karjalaudas, elab emajuures, omab vana pemmi, on vähese haridusega ja möliseb niisama tühja. Äkki oleks aeg naine võtta ja pere luua, kaua te ema tissiotsas jõlgute.Siis vast mõtlete ja ei istu purjakil rooli kui omal põnn kodus kasvab. Häbi tulla kodukanti.
22.06.2010 12:32
Leesi
Täpselt, jõudu ongi mul vaja. Aga pärast saan öelda vähemalt, et olen endast kõik andnud, mitte niisama teisi kritiseerinud.
17.06.2010 21:54
Jah,
seda minagi, et kaua võib. Aga tegelikult võttis teema tuld seetõttu, et asjaosalised ennast foorumis õigustama asusid. Et ise tahtsin ja ise tegin jne. Kui ma õigesti mäletan, siis esimene kirjutaja lihtsalt selle konkreetse näite varal tahtis olukorra tõsidust rõhutada. Sest olgem ausad, on tõesti kõhe tunne, lausa hirm vahel, kui pead kusagilt õhtul hilja tulema. Aga mul isiklikult on küll vaja teinekord ka hilisemal kellaajal teed mööda kõndida. Pole ju maantee (samuti kõrvalteed)
ainult mootorihullude jaoks. Muide, selline olukord pole ainult meie asulas.
Vat sellele juhtiski teemaalgataja tähelepanu ja sellele tavakodaniku võim peale ei hakka. Sest nagu eelnevast nähtub, kaasinimeste suhtumine on huligaanidele ükskõik: et toome tikud ja arvaja pangu end...
16.06.2010 20:05
Nojah...
... kui kadunud, siis kadunud. Tuleb uuesti kribada :P

Aga minul on tõeliselt hea meel, et Haanja vald nii turvaline koht elamiseks on. Ausalt. Lappasin siin foorumis neid teemasid ja mitte üheski (esimene oli aastast 2006) ei käsitletud mingit õnnetust. Super tulemus ju!!

Tegelikult ma aga ei usu, et selles ajavahemikus (või ka varem) tõepoolest mitte ükski joobes juht autot sodiks sõitnud pole või et mitte ükski kaassõitja õnnetuses kannatada saanud ei ole. Seega... Miks pööratakse sellele õnnetusele nii suurt tähelepanu?

Mitte mingil juhul ei õigusta ma juhi sellist käitumist ja tänu taevale ei saanud keegi kannatada, kuid selline mölin mõjub ju autosolijate lähedastele. Ei olnud ju nii ammu, kui üks targutajate hammaste vahele jäänud vanem meesterahvas südamerabanduse sai ning suri.

Maailma ei ole niikuinii võimalik parandada. Pessimism? Pigem realism.
16.06.2010 11:17
Kethlin
Kaua võib!
16.06.2010 10:04
MAMMA
http://lounaleht.ee/index.php?page=1&id=1040&type=2
Kulaks Leesi, loe see artikel läbi, ehk saad mõtteid oma pere asjade korda seadmiseks, Edu ja jõudu sulle roolijoodikutega võitlemisel ja üldse maailma parandamisel.
16.06.2010 09:08
Kutt
On jah põnev teema, aga kahju, et valla foorum ei tööta korralikult. Nii palju intriige, sõimu, põnevust...

Leesikene, ära jookse end puruks, sellest traumast üle saada. Just oli üks auto puruks sinu maja juures, pole rohkem õnnetusi vaja.
15.06.2010 22:16
Leesi
Kahjuks jah ei saa enam need ennast kaitsta vms, kes esimesele lk ei mahtund. Ongi hea, muidu jooksen ennast vastu seina veel puruks :D:D:D

Kommenteeri

Kood
Uuenda kontrollkoodi