Haanja vald

õpetajate päev

Autor: lapsevanem
Kuidas meie vallas õpetajaid nende pidupäeval meeles peeti?
Autor Tekst
16.10.2008 02:12
to Leenu
Mina pole küll kuulnud, et meie vallas oleks kaevureid või kosmonaute. Aga mine sa tea...
16.10.2008 02:09
Lapsevanem
Leenule: Oi, ei pea, ei pea! Taevas hoidku, muidugi mitte! Õpetaja peab kohtu alla andma, kui näiteks ei luba suitsetada või vaatab muidu mõnele kurjalt otsa.

Aga muide, ka "meie ajal" peavad õpilased oma õpetajaid meeles, muidu ka, mitte ainult õpetajate päeval.

Mis puutub teistesse päevadesse, siis, jah, ka teisi ametimehi oleks ilus nende päeval meeles pidada, paljuke meil siis vallas neid ameteid või inimesigi on. Hoolimine pole ju liiast.
14.10.2008 12:00
Leenu
Ruusmäel pidasid õpetajad küll ise oma pensionil kolleege kaardiga meeles. Eks see olegi ikka ju iga kollektiivi oma asi, kas oma kunagisi kaastöötajaid peetakse meeles või mitte. Minu kooli ajal oli aga õpetajate päev ikka selline päev, et õpilased ise pidasid õpetajaid meeles, mitte mingi valitsusasutus. Lisaks õpetajate päeavale on ju veel ka kosmonautikapäev, miilitsapäev.... ja tõsiselt rääkides ka hulk ametipäevi (nt sekretäridel ja administratiivtöötajatel on päris rahvusvaheline ametipäev, siis piirivalvepäev, politseipäev, kaevurite päev jne). Kas vald peaks neile kõigile vastuvõtu korraldama või siis tasuta SPA-sse saatma?
14.10.2008 11:12
enka
Kui vallavalitsus teeb õpetajatele võimaluse tasuta külastuseks,siis peaks kooli persona või juhtkond olema see, kes ka pensionil olevad õpetajad kaasa kutsub.See ei toihiks eriti raske olla ju!?

09.10.2008 13:36
Pensionil olev
Armas oleks muidugi tähtpäeva puhul õnnitlust saada ka neil õpetajatel, kes juba pensionil. Või lugeda kasvõi õnnitlust valla lehes.

Aga eks seda ehk edaspidi.
07.10.2008 10:30
Hille-Reet Sisas, vallasekretär
Haanja Vallavolikogu ja vallavalitsus on igal aastal õnnitlenud õpetajate päeva puhul õpetajaid ja lasteaia kasvatajaid. Lisaks eeltoodule on antud võimalus kollektiividel tasuta külastada nende endi valikul teatrietendust või kasutada tervisekeskuse teenuseid.
06.10.2008 23:53
Vana õpetaja
Endised õpilased pidasid ikka meeles, kes helistas, kes saatis kaardi, kes tõi ise lilleõie...

Aga vallavalitsuse poolt küll pole enam mitmeid aastaid mingit meelespidamist olnud, kunagi olid ilusad vastuvõtud, kuhu kutsuti ka pensionile läinuid.
06.10.2008 10:01
lapsevanem
Kuidas meie vallas õpetajaid nende pidupäeval meeles peeti?

Kommenteeri


Kood
Uuenda kontrollkoodi