Haanja vald

projektidest

Autor: Katri
Millal on Rogosi mõisapargi II etapi lõpukuupäev? Varsti lumi maas, aga enamus projektis loetletud töid ju tegemata, nt kõnniteed. Park endiselt kui sea songermaa.
Veel: kas ohtlikke jäätmeid ka vallas kuhugi viia saab? ma mõtlen suuremaid asju, nagu telekad jms. Patareisid saab jah poes ära anda.
Autor Tekst
24.09.2009 22:49
Hunt
Om jah tsia tsungõrmaa, tulkõ kaegõ, kiä ei usu.
24.09.2009 22:47
Petka
No ei ole nii, kas vallavanem ikka on ise ka pargis käinud? Mitte ei saa aru, mitu aastat see muru siis tärkab, kui ühest suvest jääb väheks.
26.08.2009 14:32
Haanja Vallavalitsus
Rogosi mõisapargi II etapi tööd on 100 % ellu viidud. Projektis märgitud puud on langetatud ja kännud juuritud, veekanalid süvendatud, servad õgvendatud ning pinnas ära veetud, purded, sillad, lüüsid ja piirded rajatud, muru külvatud. II etapi tööd nägid ette pargi põhjapoolse osa kõnniteede korrastamist. Laululava ümbruses ja peahoone taga asuvate jalgteede korrastamine on kavandatud renoveerimise järgnevasse ehk III etappi. III etapp hõlmab lisaks pargi kivimüüri ehitamist-taastamist, lehtlaid ning kõnniteede valgustust. III etapi tööd on kavandatud 2011-2012 aastaks. Mis puutub sea songermaasse, siis pargi teatud aladele on pinnast planeeritud ja muru külvatud, ent seemne tärkamine ja kasv võtab aega. Kui Teil on veel küsimusi pargi kohta, olen meelsasti nõus vastama. Selleks palun helistage numbril 517 4584 või kirjutage e-posti aadressil vald @haanja.ee.

Ohtlikud jäätmed saavad elanikud anda ära tasuta ohtlike jäätmete veoringi ajal, mis on kavandatud oktoobri kuu II poolde. Täpsema info avaldame valla koduleheküljel ja infostendidel. Väikesegabariidilisi esemeid võetakse vastu Haanja külas ohtlike jäätmete vastuvõtu punktis, mis asub AS-i H-Central territooriumil tööpäeviti kell 10.00 - 12.00.

Ostes uut olmeelektroonikat, on müüjad kohustatud kauplusse vastu võtma Teie poolt väljavahetatava vana elektroonikaseadme.

Lugupidamisega

Juri Gotmans

Vallavanem
19.08.2009 10:48
Katri
Millal on Rogosi mõisapargi II etapi lõpukuupäev? Varsti lumi maas, aga enamus projektis loetletud töid ju tegemata, nt kõnniteed. Park endiselt kui sea songermaa.

Veel: kas ohtlikke jäätmeid ka vallas kuhugi viia saab? ma mõtlen suuremaid asju, nagu telekad jms. Patareisid saab jah poes ära anda.

Kommenteeri

Kood
Uuenda kontrollkoodi