Haanja vald

TEADE! 
Kuna Haanja Discgolfi rajad asuvad Haanja suusaradadel, siis on talveperioodil Discgolfi rajad suletud.


 

Haanjas valmis TEEME ÄRA käigus 2016. aasta mais 9 korviga Discgolfi rada alguse ja lõpuga Haanja suusastaadioni pubi Finiši poolses otsas. Rada valmis Haanja Suusaklubi ja käputäie entusiastide vabatahtliku tööga, korvide rahastust toetas KÜSK.

TEEME ÄRA 2017. aasta talgute käigus tehti juurde veel 9 viskerada ning seega on harrastajate käsutuses 18 korviga discolfipark.

Discgolf on hasarti tekitav sportmäng, kus mängijad peavad võimalikult väheste visete arvuga spetsiaalse lendava taldriku viskama discgolfi korvi. Mängu võitjaks on see, kes väiksema visete arvuga läbib etteantud raja. Mäng sarnaneb oma põhimõttelt tavalise palli-golfiga, selle vahega, et palli ja kepi asemel on ketas ja spetsiaalne kettidega korv. Samuti on sarnane mängus kasutatav sõnavara – birdie, par, bogey, out-of-bounds, puttimine jne.

Mängimine radadel on tasuta ja harrastamist saab alustada igas spordipoes müüdava, alates 10€ maksva (või renditava) lendava taldrikuga. Harrastada saab üksi aga discgolf on ka tore seltskonna ajaviide või pere ja sõpradega looduses koos veedetud aeg.


* Et täna suuremat kaarti - ava pilt

_____________________________________________________________________________________