Haanja vald

Võru tee 15, Haanja küla, Haanja vald 65101 Võru maakond
Telefon: 782 9111
E-post: vald@haanja.ee  

 

 

 

Vallavalitsuse töötajad

Ametikoht Nimi Telefon E-mail Puhkus
Vallavanem Juri Gotmans 517 4584 juri@haanja.ee

 

Vallasekretär

Hille-Reet Sisas

782 9111;
518 0682

vald@haanja.ee

 

Asjaajaja-registripidaja Ailen Paas

782 9111;
518 0682

ailen@haanja.ee

 

Abivallavanem Uno Kangro

786 0405;
517 7101

uno@haanja.ee

 

Pearaamatupidaja Tiina Kahr     787 8898 tiina@haanja.ee

 

Vanemmaakorraldaja Tiia Zuppur

7878860; 53017901

tiia@haanja.ee

 

Sotsiaaltöö spetsialist

Maie Kalnapenkis

523 7065;
Haanjas     
787 8834;
Ruusmäel   
787 2298

maie@haanja.ee

 

Kassapidaja-raamatupidaja Liia Eskla 787 8898 liia@haanja.ee  
Sotsiaalhooldus töötaja Marge Valb 5347 3150  

 

Majandustöötaja-rajameister Priit Küppar 5309 7120 priit@haanja.ee

 

Remondi-haljastustöötaja Andri Raat 520 2455 andri@haanja.ee   

 

 

 

Asutus Nimi/ ametikoht Telefon E-mail Vastuvõtu aeg Puhkus
Keskkonnaamet

 

 

Margit Avikson/ metsahoiu spetsialist

 

 

Meeta Uibo/ metsaspetsialist

 

 

56867232

 

 

5109321

 

 

margit.avikson@keskkonnaamet.ee

 

 

meeta.uibo@keskkonnaamet.ee

Keskkonnaameti Võru kontoris Karja 17a
neljapäeviti 9:00 - 12:00 ja 13.00-16.00

Muul ajal kokkuleppel

 

 

Võrus igal teisipäeval 9.00-16.00

 
Politsei- ja piirivalveamet

Piirkonna-politseinik 

Hans Saarniit

7868243

58867449

hans.saarniit@politsei.ee Haanjas iga kuu esimesel kolmapäeval kell 9.00-.10.00    
Võrumaa Arenguagentuur

Ettevõtlus-konsultant

Ivi Martens

53497303
7868367

ivi@vaa.ee

Haanjas iga kuu kolmandal neljapäeval kell 9.00-12.00

Vajalik eelnev registreerimine

 

 

Hallatavad asutused

Asutus Nimi/ ametikoht Telefon

E-mail

Vastuvõtu-/

lahtioleku aeg

Puhkus
Haanja Kool Urmas Veeroja/ direktor

Haanja õppehoones 7878830

Ruusmäe õppehoones 7872324
kool@haanja.edu.ee    
Haanja Kool 
(lasteaed)

Enel Irves/ õppealajuhataja/
õpetaja

Haanjas
7878884 Ruusmäel 7872241

lasteaed@haanja.edu.ee

ruusmaeryhm@gmail.com

   
Haanja raamatukogu Riina Lõhmus/ juhataja

7878814

riina@haanja.ee 

E,T,R 9-17
N 9.30-17.30

Suvekuudel
01.06-31.08
E,T,N,R
8-16.30

 

Ruusmäe raamatukogu Sirje Moorus/ juhataja 7872243 sirje.moorus@mail.ee

T, K, R, L  
8-16.30

N 9.30-18.00

 

Luutsniku raamatukogu Aili Valb/ juhataja 5176325 luutsniku.rmk@mail.ee

E, K 10-17
R 10-16

 

Haanja rahvamajad

Sirje Pärnapuu/
kultuuritöö juht

Egle Kõva/
noorsootöötaja

5165728

 

55689314

sirjeparnapuu@gmail.com

 

kova.egle@gmail.com

 

 

 

 

Suure Munamäe vaatetorn Ene Aedmaa/
juhataja-tornivaht
7878847
5144675
ene.aedmaa@gmail.com

01.11-31.03
L-P 12-15
E-R Suletud

01.04-31.08
E-P 10-20

01.09.-31.10
E-P 10-17

 

Perearst

  Nimi Telefon/e-post Vastuvõtu aeg

Perearst Haanjas

Pereõde Haanjas

Anu Lust

Eda Sing

787 8849

787 8849

N  9 -14

N  9-16

Perearst Ruusmäel

Pereõde Ruusmäel

Evi Luts

Ülle Prants

53413244 ; 7872319 

evi.luts@mail.ee

Ruusmäel:
T  9-13
N  9-13

Missos:
E 8-13

K, R 8-12
N 14-16