TULE KÜLLA!

Pere soovib osta maakodu Haanjasse kolimiseks

Autor: Mariann
Soovime osta kodu püsielamiseks Haanja kandis. Oleme noor pere Tallinnast. Meil on oma väike firma, mis võimaldab ümberkorraldustega tuua leiva lauale ka väljaspool linna ja kohalike firmadega koostööd teha ja miks mitte ka loomevallas huvitegevust arendada. Lapsepõlves maal elatud. Sissekirjutus tuleks ka sellesse valda, kuhu elama asume.
Koht, mida otsime, võiks olla vähemalt hektarilise krundiga ja metsade rüpes; mitte päris lagedal. Majal kõrged laed ja originaalaknad-uksed. Hea, kui küttekehad on korras ja alles vanad põrandalauad ning laeliistud. Maja võib vajada renoveerimist, see pole probleem. plastakende ja parketiga rikutud maja ei soovi, meie plaan on taastada algupäraselt ja naturaalsete materjalidega. Väga meeldivad ruuduklaaside ja suurte akendega majad. Hinnaklass võiks olla 10-30000 euri, olenevalt olukorrast ja sellest, palju renoveerimisesse panustada tuleb. Võib pakkuda ka kallimaid, kui on nii hästi säilinud ja saab suuremate kulutusteta sees elada ning katus kaela ei kuku. :) Oluline on ümbrus: oma männimets, kuusik, parkmets, või puistu, hea oleks ka viljapuuaed. Koht ei pea olema hooldatud, selle teeme ise korda. Soov on, et maja ümber säiliks ka aastate pärast puutumatu loodus, seepärast on suurem krunt või maa juurdeostmise võimalus hea. Lageraiet ei plaani teha. Võib piirneda kaitsealaga. Kõrge vundament, maakivikelder, puurkaev, raba läheduses on plussid.
Teame, et igaüks hindab oma kodu ikkagi kallilt ja head asja soodsalt on raske leida, aga palju on neid talukohti, mis lihtsalt seisavad ja lagunevad, selle asemel, et mõistliku raha eest noortele tegusatele inimestele müüa. Nii, et kui kuskil seisab või jääb "üle", andke teada. :)

Kirjutada ja pilte saata võib: mariann@loomestuudio.com Palun lisage ka katastrinumber.

Autor Tekst
15.02.2013 16:34
Taisto Uuslail
Müüki tuleb üks väga toredalt renoveeritud talu Loosil. Lasva vald. Olemas kõik hooned. Abihooned korras aga vanad. Metsa olemas ja tiba haritud maad. Riigimetsade keskel.
Kui on huvi - andke märku.
taistouuslail@gmail.com

Kommenteeri


Kood
Uuenda kontrollkoodi