Haanja vald

Rõuge Vallavolikogu esimees   Aigar Kalk,   aigar.kalk@gmail.com  522 7195

Rõuge Vallavolikogu aseesimees Tiit Tootstiit.tootsi@gmail.com    517 6261

Rõuge Vallavolikogu liikmed 

Sälly Jaaska                          

s2llyjaaska@gmail.com        

Katrin Roop                           

katrin.roop @gmail.com                              5624 3205

Tarvi Tuusis                           

tarvituusis@gmail.com                                5615 4769 

Jaanus Kõiv                           

jaanuskoiv@hot.ee                                     509 4222

Karel Saarna                         

karel.saarna@gmail.com                            5560 3989

Elar Kutsar                           

elar.kutsar@mail.ee                                    5391 9450

Raul Ermel                           

raulermel@hot.ee                                       5330 7171

Sirje Pärnapuu                     

sirjeparnapuu@gmail.com                          516 5728

Ere Käis                               

erekais8@gmail.com                                  5804 0675

Marika Parv                         

marikaparv@gmail.com                              5349 9454

Margus Treial                       

margus@dataliner.ee                                  504 4299

Kerli Kõiv                             

kerli500@gmail.com                                   5560 3988

Tõnu Lindeberg                   

tonulindeberg@gmail.com                          527 2236

Jaak Pächter                       

jaak.pachter@gmail.com                            506 5450

Erki Sok                               

erki.sok@mail.ee                                         522 9424

Alar Johanson                     

alar.johanson@gmail.com                            5552 1555

Tiit Niilo                               

tiit@nopri.ee                                                 517 2478

Rein Ansip                           

ansip@hot.ee                                               527 2235

Meelis Mõttus                     

lounapiim1@gmail.com                                503 0850

Igor Raju                         

igorraju@gmail.com                             5295961

Urmas Kalda                   

urmaskalda1@gmail.com                      505 0521

Peeter Torop                   

peetertorop@gmail.com                      384 9757 

Ain Pajo                          

ain.pajo@pajoprint.ee                         507 8455

Ruth Kuuba                     

kuubaruth42@gmail.com                       5271559   

Kalmar Luisk                   

kalmar.luisk@gmail.com                        5675 2548